Kinga Rusin ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan i programie Iron Majdan
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin zakpiła z Małgorzaty Rozenek-Majdan? Jej słowa wywołały konsternację w mediach

Konrad Szczęsny 13 lutego 2018 17:00
Kinga Rusin ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan i programie Iron Majdan
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Marlena Bielińska/MOVE

Jest uważana za jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN i gdy trzeba, potrafi wyrazić wprost swoje zdanie. Nie inaczej jest w tym przypadku: Kinga Rusin została przez jednego z dziennikarzy zapytana o… Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej wspólny występ z mężem w trakcie ramówki! To, co powiedziała, wywołało burzę w mediach. Czy słusznie?

Zobacz też: Zdjęcia z wakacji Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołały niemałe emocje! Czy rzeczywiście są szokujące?

Kinga Rusin i występie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana na ramówce TVN

Kinga Rusin, jak mówi się w kuluarach, nie pała sympatią do niegdysiejszej Perfekcyjnej Pani Domu. Nic więc dziwnego, że każda wypowiedź prowadzącej „Dzień Dobry TVN” na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołuje w mediach spore poruszenie. Nie inaczej jest tym razem. Dziennikarz w trakcie wywiadu zapytał, co dziennikarka sądzi o występie Państwa Majdanów na konferencji ramówkowej TVN (na której śpiewali oni piosenkę promującą program „Iron Majdan”) i czy to prawda, że wprawił ją w zażenowanie.

Ja myślę,że to jest nadinterpretacja. Rozumiem, że to był element scenariusza, po to, żeby państwu się podobało, a nie mi. Cieszę się, że się państwu podobało”, sprostowała Kinga Rusin w rozmowie z „Faktem”.

Na tym jednak nie koniec!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki odpowiada na krytyczne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk! Prezenterka nie pozostaje dłużna…

Kinga Rusin o programie „Iron Majdan”

Dociekliwy dziennikarz dopytywał ją, czy będzie oglądała show z udziałem Państwa Majdanów, które na antenie TVN zadebiutuje już na początku marca. 

Nie wiem, mam swoje ulubione programy, na które mam czas. W TVN-ie jest dla każdego coś miłego. Myślę, że każdy znajdzie w tej ofercie coś takiego, co akurat jemu przypasuje. Mam nadzieję, że będzie to przede wszystkim Agent”, odpowiedziała dosyć wymijająco, co część mediów uznało za pewną złośliwość i reklamę programu, którego Kinga Rusin jest prowadzącą.

Czy uważacie, że wypowiedź dziennikarki słusznie wywołała w mediach burzę?

Zobacz też: Premiera „Iron Majdan” coraz bliżej… Zdradzamy więcej szczegółów programu Małgorzaty i Radosława Majdanów!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.