Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian wiedziała o epidemii koronawirusa już od 12 lat!

Chińską chorobę... przepowiedziała wróżka

Sabina Zięba 13 marca 2020 13:00
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się błyskawicznie. Nawet jeżeli niektórzy ją lekceważyli, teraz zrozumieli, że jest się czego obawiać, bo choroba może dotknąć naprawdę każdego. Opinię publiczną szczególnie zszokowała informacja o pozytywnym wyniku testu Toma Hanksa, który smutną wiadomością podzielił się z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Wiele gwiazd apeluje w nich do ludzi, by pozostać w domach. Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich wirus był zaskoczeniem. Kim Kardashian podzieliła się z obserwatorami zaskakującą przepowiednią!

Przepowiednia Sylvii Browne

W środę 11 marca, Kim Kardashian na swoim Instastory oraz Twitterze udostępniła przepowiednię, którą chwilę wcześniej na rodzinnym czacie grupowym przesłała jej siostra, Kourtney Kardashian. Są to słowa znanej medium, Sylvii Browne, która zmarła w 2013 roku. W swojej książce End Of Days z 2008 roku, przepowiedziała ona epidemię koronawirusa!

Wówczas 77-letnia kobieta napisała: „Około 2020 roku ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej zaskakujący niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie ona tak szybko, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie”.

Sylvia Browne napisała książkę z Lindsay Harrison pięć lat przed swoją śmiercią. Jej opis „choroby przypominającej zapalenie płuc atakującej płuca i oskrzela” wydaje się dość dobrze opisywać koronawirusa. Choć medium była bardzo znana za życia, zdarzały się jej błędne wizje. W przewidzeniu daty swojej śmierci również pomyliła się o 11 lat.  

Kim Kardashian przepowiednia, koronawirus
Fot. Twitter

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.