Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest żona Marcina Prokopa? Maria Prażuch-Prokop ma bardzo ciekawą  i oryginalną pracę!

I mnóstwo prywatnych zdjęć na Instagramie...

Rafał Kowalski 26 marca 2019 07:59

Na ekranie daje się nam poznać jako showman i gawędziarz, ale o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Marcin Prokop jest przykładem prezentera, który grubą kreską oddziela życie zawodowe od prywatnego. A w tym drugim od 16 lat wierny jest swojej małżonce Marii, z którą ma nastoletnią córkę Zofię. Czym zajmuje się ukochana Prokopa? Będziecie zdziwieni!

Praca i pasje żony Marcina Prokopa, Marii Prażuch-Prokop. Zdjęcia

Maria Prażuch, która od ośmiu lat jest żoną Marcina Prokopa (wcześniej przez 8 lat para żyła w nieformalnym związku) na co dzień zajmuje się uprawianiem jogi. I to zawodowo! Ukochana gwiazdora TVN związana jest z jedną z warszawskich szkół, w której naucza wszystkich chętnych. Ciekawi jej życia prywatnego internauci, odnaleźli profil, na którym Maria Prażuch-Prokop publikuje regularnie zdjęcia. Wśród nich znajdziemy i takie, na których widać dziennikarza… Więcej znajdziecie w galerii.

Historia miłości Marcina i Marii Prokopów

Dziś Marcin Prokop jawi się w naszych głowach jako pewny siebie gwiazdor telewizji TVN, ale kilkanaście lat temu było zupełnie odwrotnie. 16 lat wstecz dziennikarz miał swój zamknięty świat i starannie zaplanowany każdy dzień. Maria na jego drodze stanęła niespodziewanie, na jednej z imprez. Był rok 2003. Maria Prażuch wróciła ze studiów w USA. Według przyjaciół charakteryzowała ja duża spontaniczność i zamiłowanie do szalonych pomysłów. Jak choćby ten, by podczas przyjęcia zapoznać się z Marcinem i rozkochać go w sobie tak, że trzy lata później parze urodziła się córeczka.

Na ślub zakochani poczekali aż do 2011 roku. Uroczystość odbyła się prawdopodobnie w trakcie wakacji w Portugalii. Od tamtej pory małżeństwo rzadko widywane jest razem podczas publicznych wyjść. Każde z nich woli skupiać się na swojej pasji i zawodzie, a wspólny czas zdecydowanie lepiej spędza się im w domowym zaciszu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Maria Prażuch-Prokop. Z jej fotografii aż bije pozytywna energia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.