Od 17 lat tworzą szczęśliwy związek!

Rafał Kowalski 28 listopada 2020 18:15

Na ekranie daje się nam poznać jako showman i gawędziarz, ale o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Marcin Prokop jest przykładem prezentera, który grubą kreską oddziela życie zawodowe od prywatnego. A w tym drugim od 17 lat wierny jest swojej małżonce Marii, z którą ma nastoletnią córkę Zofię. Czym zajmuje się ukochana Prokopa? Będziecie zdziwieni!

Praca i pasje żony Marcina Prokopa, Marii Prażuch-Prokop. Zdjęcia

Maria Prażuch, która od dziewięciu lat jest żoną Marcina Prokopa (wcześniej przez 8 lat para żyła w nieformalnym związku) na co dzień zajmuje się uprawianiem jogi. I to zawodowo! Ukochana gwiazdora TVN związana jest z jedną z warszawskich szkół, w której naucza wszystkich chętnych. Ciekawi jej życia prywatnego internauci, odnaleźli profil, na którym Maria Prażuch-Prokop publikuje regularnie zdjęcia. Wśród nich znajdziemy i takie, na których widać dziennikarza… Więcej znajdziecie w galerii.

Treningi w domu? Dobry pomysł. Potrzeba tylko kilku rzeczy:

Historia miłości Marcina i Marii Prokopów

Dziś Marcin Prokop jawi się w naszych głowach jako pewny siebie gwiazdor telewizji TVN, ale kilkanaście lat temu było zupełnie odwrotnie. 17 lat wstecz dziennikarz miał swój zamknięty świat i starannie zaplanowany każdy dzień. Maria na jego drodze stanęła niespodziewanie, na jednej z imprez. Był rok 2003. Maria Prażuch wróciła ze studiów w USA. Według przyjaciół charakteryzowała ja duża spontaniczność i zamiłowanie do szalonych pomysłów. Jak choćby ten, by podczas przyjęcia zapoznać się z Marcinem i rozkochać go w sobie tak, że trzy lata później parze urodziła się córeczka.

Na ślub zakochani poczekali aż do 2011 roku. Uroczystość odbyła się prawdopodobnie w trakcie wakacji w Portugalii. Od tamtej pory małżeństwo rzadko widywane jest razem podczas publicznych wyjść. Każde z nich woli skupiać się na swojej pasji i zawodzie, a wspólny czas zdecydowanie lepiej spędza się im w domowym zaciszu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Maria Prażuch-Prokop. Z jej fotografii aż bije pozytywna energia! 

1/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
1/7

Maria Prażuch-Prokop z mężem

2/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
2/7

Maria Prażuch-Prokop publikuje zdjęcia na Instagramie

3/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
3/7

Maria Prażuch-Prokop w bikini

4/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
4/7

Co robi żona Marcina Prokopa? Uprawia jogę

5/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
5/7

Maria Prażuch-Prokop jest joginką

6/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
6/7

Z jej fotografii aż bije pozytywna energia!

7/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
7/7

Maria Prażuch-Prokop jest też managerką Anny Markowskiej, finalistki programu „Top Model”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.