Maria Prażuch-Prokop jest wielkim wsparciem dla męża. Co o niej wiemy?

Rafał Kowalski 12 listopada 2021 12:01

Na ekranie daje się nam poznać jako showman i gawędziarz, ale o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Marcin Prokop jest przykładem prezentera, który grubą kreską oddziela życie zawodowe od rodzinnego. A w tym drugim od 18 lat wierny jest swojej małżonce Marii, z którą ma nastoletnią córkę Zofię. Czym zajmuje się ukochana Prokopa? Będziecie zdziwieni!

Praca i pasje żony Marcina Prokopa, Marii Prażuch-Prokop. Zdjęcia

Maria Prażuch, która od dziesięciu lat jest żoną Marcina Prokopa (wcześniej przez 8 lat para żyła w nieformalnym związku) przez 15 lat pracowała korporacji, zajmowała się marketingiem. Była to z jednej strony praca kreatywna, z drugiej niezwykle wymagająca. Wszystko zmieniło się, gdy kobieta zasłabła w trakcie maratonu. W karetce myślała o tym, że jej nieobecność może mieć negatyw wpływ na funkcjonowanie firmy a nie o rodzinie. Wówczas zrozumiała, że nie chce iść dalej tą drogą. Tym bardziej, że przez stres i presję zaczęła zmagać się z nerwicą napadowo-lękową.

„Przez chwilę się nie zastanawiałam, czy ja tam jestem szczęśliwa, ja po prostu robiłam tę robotę. Wiadomo, pracowałam w marketingu, więc coś tam zahaczało o jakąś kreatywność, nie było to siedzenie po prostu w tabelce […], gdzieś tam miałam kreatywny wentyl w tej pracy. To mnie trzymało przy życiu”, zwierzała się w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

W pewnym momencie podjęła radykalną decyzję. Zaczęła skupiać się na zdrowym stylu życia, porzuciła pracę w korporacji i poświęciła się... uprawianiu jogi. I to zawodowo! Ukochana gwiazdora TVN związana jest z jedną z warszawskich szkół, w której naucza wszystkich chętnych. Ciekawi jej życia prywatnego internauci odnaleźli profil, na którym Maria Prażuch-Prokop publikuje regularnie zdjęcia. Wśród nich znajdziemy i takie, na których widać dziennikarza… Uwagę fanów przykuło to najnowsze, wykonane w Hiszpanii, na którym kobieta pozuje topless i prezentuje... zgrabne pośladki (leży w pustym basenie). W komentarzach zawrzało. „Jesteś najlepsza”, „You sexy thing”, „Piękna”, piszą rozemocjonowani.

Więcej zdjęć Marii Prażuch-Prokop znajdziecie w galerii oraz na jej oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 30 tysięcy osób!

Czytaj także: Żona Marcina Prokopa o relacji z mężem i 15-letniej córce! Piękne słowa

Historia miłości Marcina i Marii Prokopów

Dziś Marcin Prokop jawi się w naszych głowach jako pewny siebie gwiazdor telewizji TVN, ale kilkanaście lat temu było zupełnie odwrotnie. 18 lat wstecz dziennikarz miał swój zamknięty świat i starannie zaplanowany każdy dzień. Maria na jego drodze stanęła niespodziewanie, na jednej z imprez. Był rok 2003. Maria Prażuch wróciła ze studiów w USA. Według przyjaciół charakteryzowała ją duża spontaniczność i zamiłowanie do szalonych pomysłów. Jak choćby ten, by podczas przyjęcia zapoznać się z Marcinem i rozkochać go w sobie tak, że trzy lata później parze urodziła się córeczka.

Na ślub zakochani poczekali aż do 2011 roku. Uroczystość odbyła się prawdopodobnie w trakcie wakacji w Portugalii. Od tamtej pory małżeństwo rzadko widywane jest razem podczas publicznych wyjść. Każde z nich woli skupiać się na swojej pasji i zawodzie, a wspólny czas zdecydowanie lepiej spędza się im w domowym zaciszu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Maria Prażuch-Prokop. Z jej fotografii aż bije pozytywna energia!

Czytaj także: Maria Prażuch-Prokop i Marcin Prokop byli sobie pisani. Oto niezwykła historia ich miłości

1/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
1/7

Maria Prażuch-Prokop z mężem

2/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
2/7

Maria Prażuch-Prokop publikuje zdjęcia na Instagramie

3/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
3/7

Maria Prażuch-Prokop w bikini

4/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
4/7

Co robi żona Marcina Prokopa? Uprawia jogę

5/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
5/7

Maria Prażuch-Prokop jest joginką

6/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
6/7

Z jej fotografii aż bije pozytywna energia!

7/7
Maria Prażuch-Prokop
Copyright @Instagram
7/7

Maria Prażuch-Prokop jest też managerką Anny Markowskiej, finalistki programu „Top Model”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…