Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest żona Marcina Prokopa? Maria Prażuch-Prokop ma oryginalną pracę...

Prezenter pokazał nowe, zabawne zdjęcie swojej ukochanej!

Rafał Kowalski 13 maja 2020 15:49

Na ekranie daje się nam poznać jako showman i gawędziarz, ale o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Marcin Prokop jest przykładem prezentera, który grubą kreską oddziela życie zawodowe od prywatnego. A w tym drugim od 17 lat wierny jest swojej małżonce Marii, z którą ma nastoletnią córkę Zofię. Czym zajmuje się ukochana Prokopa? Będziecie zdziwieni!

Praca i pasje żony Marcina Prokopa, Marii Prażuch-Prokop. Zdjęcia

Maria Prażuch, która od dziewięciu lat jest żoną Marcina Prokopa (wcześniej przez 8 lat para żyła w nieformalnym związku) na co dzień zajmuje się uprawianiem jogi. I to zawodowo! Ukochana gwiazdora TVN związana jest z jedną z warszawskich szkół, w której naucza wszystkich chętnych. Ciekawi jej życia prywatnego internauci, odnaleźli profil, na którym Maria Prażuch-Prokop publikuje regularnie zdjęcia. Wśród nich znajdziemy i takie, na których widać dziennikarza… Więcej znajdziecie w galerii.

Treningi w domu? Dobry pomysł. Potrzeba tylko kilku rzeczy:

Jedna fotografia zasługuje na specjalne wyróżnienie - i to ją zamieszczamy pod tekstem. Mowa o najnowszym zdjęciu żony, które Marcin Prokop opublikował w sieci. „Dziś odkryłem, że moja żona nie ma nóg i składa się głównie z włosów”, napisał dziś prezenter na Instagramie nawiązując do pozy, którą joginka przyjmuje podczas ćwiczeń.

Historia miłości Marcina i Marii Prokopów

Dziś Marcin Prokop jawi się w naszych głowach jako pewny siebie gwiazdor telewizji TVN, ale kilkanaście lat temu było zupełnie odwrotnie. 17 lat wstecz dziennikarz miał swój zamknięty świat i starannie zaplanowany każdy dzień. Maria na jego drodze stanęła niespodziewanie, na jednej z imprez. Był rok 2003. Maria Prażuch wróciła ze studiów w USA. Według przyjaciół charakteryzowała ja duża spontaniczność i zamiłowanie do szalonych pomysłów. Jak choćby ten, by podczas przyjęcia zapoznać się z Marcinem i rozkochać go w sobie tak, że trzy lata później parze urodziła się córeczka.

Na ślub zakochani poczekali aż do 2011 roku. Uroczystość odbyła się prawdopodobnie w trakcie wakacji w Portugalii. Od tamtej pory małżeństwo rzadko widywane jest razem podczas publicznych wyjść. Każde z nich woli skupiać się na swojej pasji i zawodzie, a wspólny czas zdecydowanie lepiej spędza się im w domowym zaciszu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Maria Prażuch-Prokop. Z jej fotografii aż bije pozytywna energia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.