Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska
O TYM JEST GŁOŚNO

20-letnia Wiktoria Gąsiewska zapozuje nago w jednym z magazynów? Aktorka jest chętna

Postawiła tylko jeden warunek

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2019 08:01
Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Idzie nowe! Także, jeśli chodzi o kolejne pokolenie gwiazd, które robią zawrotną karierę w polskim show-biznesie. Niedawno do rzędu pierwszoligowych nazwisk dołączyła Wiktoria Gąsiewska. 20-letnia aktorka, która na co dzień jest też ukochaną Adama Zdrójkowskiego, kilka dni temu znów sprawiła, że znów jest o niej głośno. Wszystko za sprawą jednej wypowiedzi…

Wiktoria Gąsiewska o rozbieranych sesjach. Czy Adam Zdrójkowski jest zazdrosny?

Niedawno 20-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przy ściance z logo różnych pism, między innymi Playboya czy CKM. Ostatecznie okazało się, że fotografia miała związek z pojawieniem się aktorki na okładce innego magazynu tego samego wydawnictwa, ale fani i tak dopytywali Wiktorię Gąsiewską, czy rozebrałaby się w słusznej sprawie. Pytanie to powtórzyła jedna z dziennikarek. „Jak najbardziej. Jeżeli to by była fundacja np. Rak&Roll, gdzie byłby jakiś fajny pomysł i byłby “koncept” bardziej rozbieranej sesji, czemu nie. Ja też swoje ciało wiem, że używam do pracy. Aktualnie pracuję nad dwoma projektami fabularnymi, więc tam też może co nieco pokażę. Ale jasne, czemu nie, gdyby był jakiś fajny projekt i miałabym w tym wszystkim komuś pomóc, to jak najbardziej”, zdradziła Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Jastrząb Post i dodała, że na ten moment nie dostała podobnej propozycji.

A jak na rozbierane zdjęcia, nawet zrobione w słusznym celu, zareagowałby chłopak aktorki? „Adaś ma do tego zupełnie inne podejście niż ja, ale jak to facet. Jest w tej branży, ale zupełnie inaczej ją odbiera, dostaje inne propozycje. Ale ja przede wszystkim muszę czuć się dobrze sama ze sobą. Jeżeli mi odpowiada pokazanie czegoś, to wszystko jest na swoim miejscu”, powiedziała temu samemu portalowi 20-latka.

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska, która urodziła się w marcu 1999 roku zapadła nam w pamięć po jednej ze swoich większych ról. Mowa o kilkuletniej Dorotce, którą jako pięciolatka Wiktoria zagrała w serialu Rodzina Zastępcza Plus. Pochodzącej z Warszawy nastolatce, największą popularność przyniósł chyba jednak udział w Rodzince.pl. To właśnie po tej produkcji, tak jak i o Macieju Musiale czy Julii Wieniawie, o Wiktorii Gąsiewskiej zrobiło się głośno. 20-latka właśnie na planie hitu TVP 2 poznała swojego obecnego chłopaka Adama Zdrójkowskiego, z którym jest już ponad 2 lata.

Aktorka absolutnie nie stoi w miejscu i co rusz można obejrzeć ją w kolejnych produkcjach. Do tej pory pojawiła się między innymi w serialach W rytmie serca czy w Przyjaciółkach. 20-latka jako osoba otwarta na nowe wyzwanie próbowała także swoich sił w Tańcu z gwiazdami (odpadła niestety już w 3. odcinku) czy w Dance, Dance, Dance – to show z kolei wraz z Adamem Zdrójkowskim wygrała.

Najnowsze wyzwanie? Wiktoria Gąsiewska będzie jedną z prowadzących najnowszą edycję The Voice of Poland. W programie aktorka wystąpi ze swoim chłopakiem. Jubileuszowa edycja muzycznego show już od września w TVP2. Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…