Krystian Ochamn, Natalia Ochman
Fot. fot: instagram:@krystianochman
NIEZWYKŁE RELACJE

Kim jest rodzeństwo Krystiana Ochmana? Czy wzięli przykład z utalentowanego brata?

Co robi 25-letnia Natalia i 19-letni Alex?

Karol Sowa 3 stycznia 2023 16:01
Krystian Ochamn, Natalia Ochman
Fot. fot: instagram:@krystianochman

Krystian Ochman bez wątpienia jest jednym z najlepszych polskich artystów młodego pokolenia. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował między innymi na zeszłorocznej Eurowizji. Ogromny talent odziedziczył po swoich przodkach. Przypomnijmy, że jego dziadek jest wybitnym polskim tenorem, natomiast tato był częścią zespołu „Róże Europy”. A jak jest w przypadku rodzeństwa Krystiana Ochmana? Czym dzisiaj się zajmują? Czy wzięli przykład z najbliższych? 

Kim jest Krystian Ochman? 

23-letni wokalista przyszedł na świat 19 lipca 1999 roku w Melrose w stanie Massachusetts. Tam się wychowywał przez kilkanaście lat. Młody muzyk nie chciał jednak tam zostać na stałe. Pod namową swojego dziadka wrócił do Polski. Dlaczego? „Grałem kiedyś w Stanach rolę księcia w musicalu „Kopciuszek”. Dziadek mnie usłyszał i stwierdził, że wyczuwa u mnie duży potencjał i możliwości wokalne niezbędne w stylistyce śpiewu operowego. Skoro tak powiedział, to mu uwierzyłem, w końcu jest wybitnym tenorem, i przyjechałem do Polski na studia muzyczne”, wyjaśnił w rozmowie z VIVĄ!. Jego kariera bardzo szybko zaczęła nabierać tempa. Swoje umiejętności wokalne doskonalił na Akademii Muzycznej w Katowicach. Z czasem postanowił pójść na casting do „The Voice of Poland”, gdzie zachwycił nie tylko jury, ale również miliony telewidzów. Udział w popularnym programie zapewnił mu mocną pozycję w branży. W 2022 roku reprezentował nasz kraj na Eurowizji w Turynie, gdzie zajął 12 miejsce. 

CZYTAJ TEŻ: Dominika Gwit niedługo powita na świecie swojego synka! Jest jednak jedna rzecz, której się obawia

Krystian Ochman, zdjęcia promocyjne – Universal Music Polska, VIVA! 6/2021
Fot. Wojtek Koziara

Kim jest rodzeństwo Krystiana Ochmana. Czym się zajmują? 

Autor piosenki „River” rzadko opowiada o swoim rodzeństwie. Nie lubi też pokazywać swojego domowego zacisza, chociaż zdarzają się wyjątki. Od czasu do czasu na swoich social mediach udostępnia fotografie z siostrą i bratem, którzy swoją przyszłość układają w USA. „Nie mieliśmy okazji udać się na dłuższy wspólny wyjazd, np. w góry, ale najważniejsze, że mogłem nacieszyć się normalnym rodzinnym życiem. Jedliśmy razem obiady, rozmawialiśmy, robiliśmy zakupy, chodziliśmy na spacery albo wraz z tatą i bratem graliśmy w piłkę”, mówił w rozmowie z PAP

Krystian Ochman ma o 2 lata starszą siostrę — Natalię. 25-latka jest absolwentką Bioinżynierii na Uniwersytecie w Maryland. Zdobyła również stypendium oraz wiele nagród. Swoją przyszłość chce związać z medycyną, która jest dla niej największą pasją. Najbardziej interesuje ją chirurgia urazowa. Co więcej, lubi podróżować po całym świecie. Gdy jej popularny brat zaśpiewał na Eurowizji w 2022 roku, Natalia nie ukrywała swojego wzruszenia. „Wspaniały występ. Twoje rodzeństwo nie może być bardziej dumne”, napisała w mediach społecznościowych.

Brat Krystiana Ochmana ma na imię Aleksander. Jego największą pasją jest sport. Co ciekawe, 19-latek trenował w szkółce piłkarskiej Polonii Warszawa. „Powiedziałem tacie, że bardzo chciałbym grać w piłkę w Polsce, że moim marzeniem jest gra na Stadionie Narodowym, a najpierw dla Polonii Warszawa. Tata napisał do trenera i kilka dni później dostałem wiadomość, że będę mógł trenować z Polonią latem”, mówił w 2020 roku. „Jest dużo trudniej niż w Stanach Zjednoczonych. Tam trenuje się trzy razy w tygodniu. Jak skończę liceum, chciałbym grać tu na stałe. Marzę o grze przy Konwiktorskiej”, dodawał w rozmowie z Akademią Polonii.

Obecnie jest piłkarzem i gra w drużynie St. Mary’s College of Maryland.  

Jak widać, cała trójka ma ze sobą bardzo dobre relacje i oby na zawsze tak pozostało. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Maryla Rodowicz chłodno o relacjach z Beatą Kozidrak. „Nie ma przyjaźni”

Krystian Ochamn, Alex Ochman
Fot. fot: instagram:@krystianochman

Krystian Ochamn, Alex Ochman
Fot. fot: instagram:@krystianochman

Krystian Ochamn, Natalia Ochman
Fot. fot: instagram:@krystianochman

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.