Rafał Jonkisz
Fot. Instagram/@rafal_jonkisz
O NIM JEST GŁOŚNO

Następca Rafała Maślaka, ulubieniec płci pięknej... Kim jest Rafał Jonkisz?

Co wiemy o uczestniku programu Agent - Gwiazdy?!

Olga Figaszewska 16 marca 2019 13:15
Rafał Jonkisz
Fot. Instagram/@rafal_jonkisz

Cztery lata temu wywalczył tytuł Mistera Polski i pewnym krokiem wszedł do show-biznesu! Dziś jest jednym z uczestników programu TVN, Agent -Gwiazdy. Kim jest Rafał Jonkisz? Co o nim wiemy?

Rafał Jonkisz: kim jest?

Wzdychają do niego tysiące kobiet. Jest przystojny i utalentowany… 21-latek pochodzi z Rzeszowa. Od najmłodszych lat pasjonował go sport. Wtedy też rozpoczął swoją przygodę z akrobatyką. Pięć lat temu Rafał Jonkisz brał nawet udział w programie Mam talent docierając do ćwierćfinału. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jego kolejną pasją jest taniec. W tej dyscyplinie również może pochwalić się osiągnięciami m.in. wicemistrzostwem świata w World Show Dance Championships 2014 w Pradze.

Prawdziwą popularność przyniosły mu wybory i tytuł Mistera Polski 2015!

„Nigdy, nawet przez chwilę, nie przypuszczałem, że wygram ten konkurs. Nie z takim zamiarem też wziąłem w nim udział. Chciałem przede wszystkim popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałości. Praca przy wyborach Mistera Polski, otworzyła mnie. Jestem trochę przerażony, ale i bardzo podekscytowany tym, co się teraz wydarzy”, mówił po odebraniu nagrody.

Z kolei w konkursie Mister World 2016 dotarł do półfinału. W tym samym roku postanowił wziąć udział w piątej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Wraz z taneczną partnerka Waleriją Żurawlewą zajęli czwarte miejsce.

Teraz postanowił spróbować swoich sił w programie TVN Agent - Gwiazdy.

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka są razem?

W mediach jego nazwisko od dłuższego czasu przewija się w kontekście związku z Marceliną Zawadzką. Podobno dziennikarkę i modela od roku łączy prawdziwe, szczere uczucie. Pod koniec ubiegłego roku w mediach społecznościowych zamieścili podobne zdjęcia, które sugerowały, że święta spędzili wspólnie. Rafał Jonkisz pojawił się również na imprezie urodzinowej Marceliny Zawadzkiej, która odbyła się w Zakopanem. A niektórzy sugerują, że ich relacja wkrótce ma szansę wejść na kolejny etap...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#smile 🙃

Post udostępniony przez RAFAL JONKISZ (@rafal_jonkisz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez RAFAL JONKISZ (@rafal_jonkisz)

 

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.