O NIECH JEST GŁOŚNO

Już nie ukrywają tej miłości! Bartłomiej Topa z nową partnerką na salonach

Pasują do siebie?

Konrad Szczęsny 4 maja 2019 06:41

O jego życiu osobistym wiadomo niewiele. Bartłomiej Topa jest kojarzony przede wszystkim ze znakomitych aktorskich kreacji w takich produkcjach, jak Drogówka, Pod mocnym aniołem czy Kler. Jednak w ostatnich dniach pojawił się wraz z tajemniczą blondynką na festiwalu filmowym Mastercard OFF CAMERA w Krakowie, w trakcie którego miała miejsce premiera drugiego sezonu serialu Pod powierzchnią. Kim jest partnerka gwiazdora?

Bartłomiej Topa z nową dziewczyną na salonach

W serialu TVN Bartłomiej Topa odgrywa rolę dyrektora szkoły. Produkcja zdobyła przychylne recenzje krytyków oraz widzów, nic więc dziwnego, że podjęto decyzję o jej kontynuacji. Gdy aktor wraz z ukochaną pojawili się w stolicy Małopolski i stanęli przed obiektywami fotografów, wywołali nie lada sensację. Wszystko dlatego, że do tej pory mało kto wiedział, kim jest partnerka gwiazdora. Co ciekawe, oboje dosyć chętnie pozowali do zdjęć, ale raczej z poważnymi wyrazami twarzy. Jedynie na kilku fotografiach widoczny jest ich uśmiech.

Na ten wieczór Bartłomiej Topa wybrał czarną marynarkę, białą koszulę oraz dżinsy. Kobieta natomiast postawiła na białą bluzkę, spodnie w kolorze musztardowym oraz czarne szpilki. Całości dopełniał sporych rozmiarów wisior. 

Niestety, póki co tożsamość nowej partnerki aktora pozostaje nieznana.

Bartłomiej Topa - życie prywatne

Do tej pory Bartłomiej Topa był żonaty z malarką Agatą Rogalską. Owocem ich związku jest syn. Od 2007 do 2013 roku spotykał się z aktorką Magdaleną Popławską. Następnie kojarzono go z inną koleżanką z branży, Anną Terpiłowską. Najwyraźniej jednak i ten związek przeszedł do historii. 

Zdjęcia aktora z nowa partnerką możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.