Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba
O NIM SIĘ MÓWI

Syn Piotra Gąsowskiego skończył 27 lat! Z tej okazji odtworzyli archiwalne zdjęcie…

Co dziś robi Jakub Gąsowski?

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2022 12:10
Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska spędzili razem czternaście szczęśliwych lat. Owocem tej miłości jest największa duma pary - syn Jakub. Pomimo burzliwego rozstania dziś aktorzy doskonale się ze sobą dogadują, a teraz obchodzili razem urodziny swojej 27-letniej już pociechy! We trójkę odtworzyli archiwalne zdjęcie… „Tylko po Kubie widać, że to aż tyle lat minęło!", pisał rozbawiony aktor.

Jakub Gąsowski – zdjęcia, Instagram. Co robi?

Piotr Gąsowski od zawsze powtarzał, że jego syn miał dryg artystyczny. Kuba od małego pragnął grać w filmach, serialach i teatrze. „Nie odradzaliśmy mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspieraliśmy jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak”, mówił w jednym z wywiadów tata zdolnego Jakuba.

Niestety na talencie syna Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej dwa razy nie poznała się komisja ze szkół aktorskich. Jakub nie poddał się jednak i w 2020 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Obycia z kamerą nabierał między innymi prowadząc swój cykl w Dzień dobry TVN czy grając w Belfrze. Dołączył też do obsady spektaklu Akt równoległy w Teatrze Capitol. Na scenie radził sobie znakomicie, a z pierwszego rzędu podczas jednego z przedstawień oklaskiwał go dumny ojciec.

Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, syn pary, Kuba Gąsowski, Warszawa, 13.10.1995 rok

Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, syn pary, Kuba Gąsowski, Warszawa, 13.10.1995 rok
Fot. Marek Szymanski/Forum

Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, Premiera filmu Marka Koterskiego "7 uczuć", 2018

Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, Premiera filmu Marka Koterskiego
Fot. Podlewski/AKPA

Gdy Piotr Gąsowski obchodził dwa lata temu 56. urodziny – świętował je wirtualnie, łącząc się z przyjaciółmi poprzez media społecznościowe. Później odwiedził swojego ojca, i jak wynikało ze zdjęć, udostępnionych na Instagramie aktora, dołączył do nich Jakub. „Trzy Gąsy w Milanówku! Pozdrawiamy!”, napisał Piotr Gąsowski. „Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym, Piotruś! Jak fajnie pobyć razem! I zjeść razem, tym bardziej, że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese. Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie! A teraz… sjesta! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi…”, dodał. Fani zwracali uwagę, że 25-letni wówczas Kuba to naprawdę przystojny mężczyzna!

Czytaj także: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka”. Oto historia Renaty Przemyk i jej adoptowanej córki Klary

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć Wszystkim!!! Trzy Gąsy w Milanówku 😃😃😃! Pozdrawiamy!!! ❤️Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym😂, Piotruś😂! Jak fajnie pobyć razem😀! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz ... sjesta👍! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi... A Wy , jak spędzacie sobotę?! Buźka wielka i wiosenna!!! 😘😘😘Trzymajcie się! Trzymajmy się! The Gąs Family😃😃❤️#loveyou #love #lovemyfamily #lovemylife #seniorsamwdomu @annaglogowska_official @hanna_sleszynska_official @kuba_gasowski @staskiewiczdariusz @magdasteczkowska @joannakoroniewska @maciej_dowbor @katarzyna_skrzynecka @majka_jezowska_ @agata_mlynarska

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Kuba Gąsowski, Piotr Gąsowski
Fot. AKPA

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska odtworzyli zdjęcie z synem

Natomiast teraz to najmłodszy z rodu Gąsowskich obchodził swoje urodziny. Jakub ma już 27 lat! Z okazji swojego wielkiego  razem z rodzicami odtworzył archiwalne zdjęcie wykonane w czasach, gdy był jeszcze pociesznym maluchem. Zarówno Piotr Gąsowski, jak i Hanna Śleszyńska dodali w mediach społecznościowych ujęcie przedstawiające syna tuż po narodzinach, oraz w dniu 27. urodzin.

„27 lat temu urodził się nasz syn, Kuba! Jestem szczęśliwym tatą, mając takiego syna! Dziękuję Ci mamusiu Haniu! Dziękuję Ci Dziadku Włodku i Babciu Danusiu!!! (zdjęcie nr.2) Bez Was by niczego nie było, tak samo jak i bez Waszych kochanych „połówek”, Babci Niny i Dziadka Jurka, którzy od nas odeszli…Byliby, na pewno, dumni z Kuby, tak jak i my jesteśmy! Kochamy Cię Kubusiu! Dumny Gąs P.S. Tylko po Kubie widać, że to aż tyle lat minęło!” - czytamy na Instagramie wprost pękającego z dumy aktora.

I nie sposób nie przyznać aktorowi racji - Jakub zmienił się od tamtego czasu nie do poznania! Z okazji urodzin życzymy mu wszystkiego dobrego.  

Sprawdź również: Paweł Wawrzecki jest tatą na medal. Tak opiekuje się córką cierpiącą na porażenie mózgowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Gąsowski (@kuba_gasowski)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?