Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba
O NIM SIĘ MÓWI

Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. Jak 25-letni Kuba radzi sobie w show-biznesie?

Co dziś robi Jakub Gąsowski?

Rafał Kowalski 10 stycznia 2021 20:55
Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba

Wiele lat Piotra Gąsowskiego i Hannę Śleszyńską łączyła prawdziwa miłość, owocem której jest syn Jakub Gąsowski. Dobrze zapowiadający się młodzieniec ma już 25 lat i z powodzeniem stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Sławny tata bardzo go wspiera. Jak dziś wygląda Kuba Gąsowski? Od sesji dla VIVY!, z której zdjęcie prezentujemy powyżej, minęło już 14 lat... 

Jakub Gąsowski – zdjęcia, Instagram. Co robi?

Piotr Gąsowski od zawsze powtarzał, że jego syn miał dryg artystyczny. Kuba od małego pragnął grać w filmach, serialach i teatrze. „Nie odradzaliśmy mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspieraliśmy jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak”, mówił w jednym z wywiadów tata zdolnego Jakuba.

Niestety na talencie syna Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej dwa razy nie poznała się komisja ze szkół aktorskich. 25-latek nie poddał się jednak i dziś jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Obycia z kamerą nabierał między innymi prowadząc swój cykl w Dzień dobry TVN czy grając w Belfrze. Dołączył też do obsady spektaklu Akt równoległy w Teatrze Capitol. Podobno radzi sobie na scenie znakomicie, a z pierwszego rzędu podczas jednego z przedstawień oklaskiwał go Piotr Gąsowski.

Według relacji Pomponika Olaf Lubaszenko, reżyser spektaklu, jest bardzo zadowolony z warsztatu 25-latka i wielokrotnie podkreślał publicznie, że roli nie dostał po znajomości, a dzięki ciężkiej pracy. Jesteśmy przekonani, że o Kubie jeszcze nie raz będzie głośno.

Gdy Piotr Gąsowski obchodził w ubiegłym roku 56. urodziny – świętował je wirtualnie, łącząc się z przyjaciółmi poprzez media społecznościowe. Później odwiedził swojego ojca, i jak wynikało ze zdjęć, udostępnionych na Instagramie aktora, dołączył do nich Jakub. „Trzy Gąsy w Milanówku! Pozdrawiamy!”, napisał Piotr Gąsowski. „Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym, Piotruś! Jak fajnie pobyć razem! I zjeść razem, tym bardziej, że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese. Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie! A teraz… sjesta! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi…”, dodał.

Fani zwrócili uwagę, że 25-letni Jakub Gąsowski to prawdziwy przystojniak! Również tak uważacie? Kilka zdjęć zamieściliśmy poniżej, a więcej można odnaleźć na instagramowym koncie @kuba_gasowski. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć Wszystkim!!! Trzy Gąsy w Milanówku 😃😃😃! Pozdrawiamy!!! ❤️Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym😂, Piotruś😂! Jak fajnie pobyć razem😀! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz ... sjesta👍! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi... A Wy , jak spędzacie sobotę?! Buźka wielka i wiosenna!!! 😘😘😘Trzymajcie się! Trzymajmy się! The Gąs Family😃😃❤️#loveyou #love #lovemyfamily #lovemylife #seniorsamwdomu @annaglogowska_official @hanna_sleszynska_official @kuba_gasowski @staskiewiczdariusz @magdasteczkowska @joannakoroniewska @maciej_dowbor @katarzyna_skrzynecka @majka_jezowska_ @agata_mlynarska

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Kuba Gąsowski, Piotr Gąsowski
Fot. AKPA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Gąsowski (@kuba_gasowski)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.