Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba
O NIM SIĘ MÓWI

Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. 24-latka aż trudno poznać!

Co dziś robi Jakub Gąsowski?

Rafał Kowalski 27 listopada 2019 18:10
Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, VIVA! 12/2006
Fot. Piotr Porębski/Jacek Poręba

Wiele lat Piotra Gąsowskiego i Hannę Śleszyńską łączyła prawdziwa miłość, owocem której jest syn Jakub Gąsowski. Dobrze zapowiadający się młodzieniec ma już 24 lata i z powodzeniem stawia swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Sławny tata wspiera go nieustannie i dlatego między innymi kibicował mu ostatnio wTeatrze Capitol. Z jakiego powodu? I jak dziś wygląda Kuba Gąsowski? Od sesji dla VIVY!, z której zdjęcie prezentujemy powyżej, minęło już 13 lat... 

Jakub Gąsowski – zdjęcia, Instagram. Co robi?

Piotr Gąsowski od zawsze powtarzał, że jego syn miał dryg artystyczny. Kuba od małego pragnął grać w filmach, serialach i teatrze. „Nie odradzaliśmy mu tej drogi, to byłaby zbrodnia! Za to wspieraliśmy jego wybór. To naprawdę zdolny chłopak”, mówił w jednym z wywiadów tata zdolnego Jakuba.

Niestety na talencie syna Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej dwa razy nie poznała się komisja ze szkół aktorskich. 24-latek nie poddał się jednak i dziś jest studentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Obycia z kamerą nabierał między innymi prowadząc swój cykl w Dzień dobry TVN czy grając w Belfrze. Najnowszym sukcesem Kuby Gąsowskiego jest dołączenie do obsady spektaklu Akt równoległy w Teatrze Capitol. Podobno 24-latek radzi sobie na scenie znakomicie. Z pierwszego rzędu podczas jednego z przedstawień oklaskiwał go Piotr Gąsowski.

Według relacji Pomponika reżyser spektaklu Olaf Lubaszewski jest bardzo zadowolony z warsztatu 24-latka i wielokrotnie podkreślał publicznie, że roli nie dostał po znajomości, a dzięki ciężkiej pracy. Jesteśmy przekonani, że o Kubie jeszcze nie raz będzie głośno.

Jak dziś wygląda syn Piotra Gąsowskiego? Kilka zdjęć zamieściliśmy poniżej. Więcej można odnaleźć na instagramowym koncie @kuba_gasowski. 

Kuba Gąsowski, Piotr Gąsowski
Fot. AKPA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Gąsowski (@kuba_gasowski)

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.