Karina Walinowicz, Krzysztof Bosak
Fot. Facebook Krzysztofa Bosaka
O TYM SIĘ MÓWI

To z nią Krzysztof Bosak wziął w lutym ślub. Kim jest żona polityka, Karina Bosak?

Ukochana kandydata na prezydenta ma bardzo radykalne poglądy...

Rafał Kowalski 19 czerwca 2020 13:59
Karina Walinowicz, Krzysztof Bosak
Fot. Facebook Krzysztofa Bosaka

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku Krzysztof Bosak nie chciał komentować informacji o tym, jakoby przed wyborami prezydenckimi miał być już mężem. Nikt też oficjalnie nie wiedział, kim jest narzeczona polityka. Dziś pośrodku kampanii wyborczej kandydat na prezydenta Polski i jego ukochana Karina Bosak chętnie pozują razem do zdjęć i opowiadają o sobie w mediach. Dzięki temu wiemy o żonie prawicowego polityka dość dużo.

Kim jest żona Krzysztofa Bosaka? Praca, zdjęcia, Instagram

Pierwszy raz o Karinie Bosak (o panieńskim nazwisku Walinowicz) usłyszeliśmy ósmego lutego, w dniu jej ślubu z Krzysztofem Bosakiem. Jeszcze tego samego wieczoru poseł Konfederacji poinformował o uroczystości, która odbyła się w Kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej niedaleko Piaseczna. „Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju”, pisał szczęśliwy Krzysztof Bosak w sieci.

Przy okazji zdradził, kim jest jego wybranka serca. „Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski”, pokrótce opisał polityk małżonkę, której poglądy są również konserwatywne. Karina Bosak jest za ochroną życia od jego poczęcia aż do śmierci, a o aborcji mówiła w 2016 roku, że to kolejny gwałt na kobiecie.

Karina Bosak wspiera swojego męża w trwającej kampanii. Zakochani regularnie publikują na swoich kontach społecznościowych wspólne zdjęcia. Profil prawniczki na Instagramie to @karina_bosak_.

Zobaczcie wspólne zdjęcia pary i wystąpienie żony Krzysztofa Bosaka na temat obrony życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karina Bosak (@karina_bosak_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Bosak (@krzysztofbosak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju. Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski 🙂 Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!

Post udostępniony przez Krzysztof Bosak (@krzysztofbosak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.