RODZEŃSTWO GWIAZD

Tak wygląda brat Kasi Cichopek. Podobny do sławnej siostry? 

Zobacz jego zdjęcia i dowiedz się, kim jest

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2019 07:49

Mimo że od lat jej życie interesuje tysiące fanów, ta informacja do tej pory nie był powszechnie znana. Katarzyna Cichopek opublikował w ostatnim czasie na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym leży z mężem na plaży na greckiej wyspie Zakintos, gdzie przebywają obecnie na rodzinnym urlopie. Okazało się, że wykonał je... brat gwiazdy, Jacek! Kim jest?

Kim jest brat Kasi Cichopek, Jacek?

Jacek Cichopek to z zamiłowania fotograf i podróżnik. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z wypraw: zarówno zapierające dech w piersiach krajobrazy, jak i te rodzinne, na których pozuje z żoną Karoliną Wasilewską-Cichopek oraz synkiem. A czym zajmuje się zawodowo? Na co dzień mieszka w Warszawie i jest informatykiem. Prowadzi również swoją stronę internetową, na której możemy poznać bliżej brata gwiazdy M jak miłość. Jego pasją i innym sposobem zarabiania na życie jest... fotografia!

„Jacek – fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Obecnie pracuję na systemie Nikon’a. Na codzień informatyk – w pracy i dla rodziny. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi – zawsze z aparatem. Od 4 lat nurek – więc może sesja pod wodą…? Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu. Chętnie też podejmuję inne wyzwania, jak np. sesje narzeczeńskie, chrzty, zlecenia komercyjne. Zawsze cenię sobie przyjemną i sprawną komunikację oraz rzetelną współpracę, co pozwoli dać Ci to, czego naprawdę oczekujesz , ekscytującą i niezapomnianą historię przedstawioną za pomocą fotografii”, czytamy.

Przeglądając zdjęcia wykonane przez Jacka Cichopka można zauważyć, że specjalizuje się on m.in. w fotografii ślubnej. 

Zdjęcia brata Katarzyny Cichopek możesz zobaczyć poniżej oraz w galerii. Podobny do sławnej siostry?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Jacek Cichopek z żoną Karoliną i synkiem:

Rodzinne zdjęcie Jacka Cichopka z żoną i synkiem:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.