Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian
z życia gwiazd

Imię córki Khloe Kardashian zaskakuje! Celebrytka nawiązała do zdrad partnera? 

Podoba Wam się?

Monika Katarzyna Krupska 17 kwietnia 2018 10:40
Khloe Kardashian
Fot. instagram@khloekardashian

Kilka dni temu Khloe Kardashian urodziła pierwszą córkę. Celebrytka długo nie mogła zajść w ciąże, jednak gdy się udało, to z hukiem powiadomiła cały świat. Na kilka dni przed porodem w domu Kardashianów wybuchł oczywiście skandal. Okazało się, że ojciec dziecka i partner Khloe - Tristan Thompson zdradza ciężarną kobietę… 

Nietypowe imię

Nie minął tydzień, a celebrytka już zdradziła imię córki. Przypomnijmy, że ostatnio matkami zostały jej dwie siostry - Kylie i Kim. Młodsza z rodziny Jenner-Kardashian dziecko nazwała - Stormi, a żona Kanye Westa - Chicago. 

Khloe również nadała córce oryginalne imię. Dziewczynka nazywa się True, co w języku angielskim oznacza prawdziwy, szczery, lojalny, prawdomówny i… wierny. Czy nawiązała w ten sposób do zdrad Tristana? Fani Kardashianki nie mają wątpliwości!

„Nasza mała dziewczynka, True Thompson, całkowicie skradła nasze serca, które przepełniła miłością. To błogosławieństwo powitać tego aniołka w naszej rodzinie. Mamusia i tatuś kochają cię, True!”, napisała Khloe na swoim profilu na Instagramie. 

Co myślicie o takich nietypowych imionach?  

Khloe Kardashian urodziła, Kardashianki, Khloe Kardashian w ciąży, ciążowy brzuszek, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @khloekardashian

Khloe Kardashian urodziła, Kardashianki, Khloe Kardashian w ciąży, ciążowy brzuszek, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @khloekardashian

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.