Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Keanu Reeves planuje ślub ze swoją partnerką?!

Media obiegły sensacyjne wiadomości

Sabina Zięba 18 listopada 2019 18:00
Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Od momentu, gdy Keanu Reeves pojawił się w towarzystwie swojej przyjaciółki i partnerki biznesowej, Alexandry Grant, na czerwonym dywanie podczas gali LACMA Art + Film w Los Angeles, nie milkną doniesienia o ich związku. Para trzymała się za ręce i rzucała przeciągłe spojrzenia, lecz oficjalnie nie potwierdziła romansu. Teraz okazuje się, że... planują ślub?!

Ślub Keanu Reevesa

Choć zdjęcia z charytatywnej gali dają wiele do myślenia, przedstawiciel aktora, ani sam artysta nie skomentowali plotek. Magazyn OK! donosił jednak, że zakochani zdążyli się już zaręczyć: „Keanu niedawno poprosił Aleksandrę, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała tak. Pytanie zadał około miesiąca temu przy romantycznej kolacji w domu – zamówili kuchnię włoską na wynos, siedzieli przy blasku świec i muzyce Franka Sinatry. Powiedział, że chciał, aby spędzili resztę życia razem, a potem uklęknął na jedno kolano”.

Ich informator twierdził, że Keanu Reeves dał Grant pierścionek zaręczynowy inspirowany stylem vintage, warty 200 tys. dolarów, a także dodał, że planują wielki dzień już w przyszłym roku: „Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca w obecności około 70 osób. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie”.

Niestety teraz portal Gossip Cop dementuje te informacje, dodając, że wszystko zostało zmyślone: „Źródło zbliżone do sytuacji mówi nam, że artykuł w magazynie jest sfabrykowany, a wszelkie rozmowy o zaręczynach są fałszywe”.

Myślicie, że aktor jeszcze kiedyś ułoży sobie życie?  

Alexandra Grant i Keanu Reeves

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Keanu Reeves, Alexandra Grant
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.