Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską z ukochanym. Tak prezentowali się podczas uroczystości 

"Dawno nie było mi tak dobrze", napisała aktorka

Dorota Falkowska 11 września 2023 07:48
Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Zielińska od 10 lat jest szczęśliwą żoną biznesmena Wojciecha Domańskiego. Para poznała się jeszcze w przedszkolu. Niedawno obchodzili kolejną rocznicę ślubu, na ślubnym kobiercu stanęli 3 sierpnia 2013 roku. Podczas świętowania dekady małżeństwa, mąż aktorki oświadczył jej się po raz drugi. Teraz Katarzyna Zielińska pochwaliła się zdjęciami z tej pięknej ceremonii. 

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański odnowili przysięgę małżeńską

Katarzyna Zielińska podkreśla, że ona i mąż byli sobie pisani. Rok temu, podczas dziewiątej rocznicy ślubu, tak wspominała ten wielki dzień: „Przy dźwiękach z »Janosika« wchodziłam do Kościoła, żeby poślubić góralicka Wojciecha 💍🤍🌿 Życie pędzi jak szalone, ale miłość jeszcze większa. Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu Wojcieszku ❤️❤️ Nasz wspaniały Ksiądz Tischner mawiał: „Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko”. I tego się trzymamy!", wyznała. 

Z okazji 10. rocznicy ślubu Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański udali się w podróż do Portugalii. Na miejscu mąż aktorki poprosił ją ponownie o rękę. Drugimi oświadczynami para pochwaliła się w sieci. Odnowienie przysięgi małżeńskiej miało miejsce w sobotę 9 września.  Na ceremonii nie zabrakło synów pary, 8-letniego Henryka i dwa lata młodszego Aleksandra oraz rodziny i przyjaciół, w tym Małgorzaty Sochy i Kacpra Kuszewskiego. 

Zobacz też: Tworzą idealne i szczęśliwe małżeństwo. Oto historia Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego

Fani aktorki byli pod wrażeniem jej pięknej białej sukni z odkrytymi ramionami. Pod najnowszym postem ze zdjęciem, gdzie widać szczęśliwą rodzinę w deszczu konfetti, wzruszona Katarzyna Zielińska napisała: "Dawno nie było mi tak dobrze. Tyle emocji i najukochańsi ludzie wokół. Najlepiej na świecie". 

Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia na kolejne lata!

Zobacz też: Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski udowadniają, że przyjaźń w show-biznesie istnieje! 

Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską z ukochanym. Tak prezentowali się podczas uroczystości 
Fot. instagram @katarzynazielinska
Katarzyna Zielińska odnowiła przysięgę małżeńską z ukochanym. Tak prezentowali się podczas uroczystości 
Fot. instagram @katarzynazielinska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.