O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Stankiewicz porusza się o kulach! Co dolega wokalistce Varius Manx?

Jaki jest stan zdrowia piosenkarki?

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 19:45

Jej pojawienie się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN wywołało nie lada sensację! Kasia Stankiewicz pod studio programu przyjechała w towarzystwie znajomego, które pomógł jej między innymi wysiąść z samochodu. Wszystko dlatego, że wokalistka Varius Manx porusza się o kulach. Co jej dolega?

Katarzyna Stankiewicz o kulach pod studiem Dzień Dobry TVN

Kontuzja, uraz a może dłuższa niedyspozycja? Tego niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Kasia Stankiewicz w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN nie zwierzyła się, co jej dolega. Opowiedziała natomiast o zobowiązaniach zawodowych, w tym czekającym ją niebawem koncercie sylwestrowym, który zagra z grupą Varius Manx w Przemyślu oraz o trasie, w którą wyruszą z zespołem tuż po Nowym Roku.

Stylizacja Kasi Stankiewicz pod studiem Dzień Dobry TVN

Oczywiście fakt, że Kasia Stankiewicz porusza się o kulach, zelektryzował obecnych pod studiem paparazzich. Uwiecznili oni zarówno moment, w którym piosenkarka wysiada z samochodu, jak i przejścia do drzwi budynku Dzień Dobry TVN.

Wokalistka Varius Manx tego dnia wybrała dosyć klasyczną stylizację:  garnitur w drobną czarno-białę kratę oraz czarny golf. Do tego dobrała adidasy (zdjęcia w galerii).

Mamy nadzieję, że piosenkarce nie dolega nic poważnego i to jedynie drobna kontuzja!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.