O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Stankiewicz porusza się o kulach! Co dolega wokalistce Varius Manx?

Jaki jest stan zdrowia piosenkarki?

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 19:45

Jej pojawienie się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN wywołało nie lada sensację! Kasia Stankiewicz pod studio programu przyjechała w towarzystwie znajomego, które pomógł jej między innymi wysiąść z samochodu. Wszystko dlatego, że wokalistka Varius Manx porusza się o kulach. Co jej dolega?

Katarzyna Stankiewicz o kulach pod studiem Dzień Dobry TVN

Kontuzja, uraz a może dłuższa niedyspozycja? Tego niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Kasia Stankiewicz w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN nie zwierzyła się, co jej dolega. Opowiedziała natomiast o zobowiązaniach zawodowych, w tym czekającym ją niebawem koncercie sylwestrowym, który zagra z grupą Varius Manx w Przemyślu oraz o trasie, w którą wyruszą z zespołem tuż po Nowym Roku.

Stylizacja Kasi Stankiewicz pod studiem Dzień Dobry TVN

Oczywiście fakt, że Kasia Stankiewicz porusza się o kulach, zelektryzował obecnych pod studiem paparazzich. Uwiecznili oni zarówno moment, w którym piosenkarka wysiada z samochodu, jak i przejścia do drzwi budynku Dzień Dobry TVN.

Wokalistka Varius Manx tego dnia wybrała dosyć klasyczną stylizację:  garnitur w drobną czarno-białę kratę oraz czarny golf. Do tego dobrała adidasy (zdjęcia w galerii).

Mamy nadzieję, że piosenkarce nie dolega nic poważnego i to jedynie drobna kontuzja!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.