Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Grochola o życiu prywatnym córki: „Postanowiłam nie wtrącać się”

„Jeśli spotkała miłość to mogę się tylko cieszyć”

Redakcja VIVA! 26 sierpnia 2021 14:15
Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej nie przetrwało próby czasu. Gwiazda rozstała się z mężem, Michałem Wawro. Jak podawały media, sąd orzekł rozwód już na pierwszej rozprawie. Katarzyna Grochola jakiś czas temu w rozmowie z mediami skomentowała ostatnie wydarzenia z życia córki? 

Trzecie małżeństwo i rozwód Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska długo szukała miłości. W 2017 roku po raz trzeci wyszła za mąż za Michała Wawro, reżysera programów w TVN Style. Para poznała się w pracy i coś ich ku sobie przyciągnęło. Tworzyli zgrany duet i wspólnie doczekali się córeczki Wandy. Rzadko wypowiadali się na temat łączącej ich relacji.

„Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”, mówiła gwiazda. Niestety ich związek nie przetrwał i para podjęła decyzję o rozstaniu.

Dorota Szelągowska zabrała głos w tej sprawie kilka miesięcy temu. „Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, ucinała wszelkie spekulacje. Byli partnerzy rozwiedli się pod koniec lipca 2021 roku.

Czytaj także: Dorota Szelągowska przyznała się do rozpadu trzeciego małżeństwa. Mama gwiazdy skomentowała związki córki

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska w sesji VIVY!

Katarzyna Grochola o życiu prywatnym córki

W mediach pojawiły się doniesienia, że Dorota Szelągowska znalazła miłość. Jak podawała Rewia, gwiazda zakochała się w cenionym producencie telewizyjnym. Prezenterka nie zabiera głosu w tej sprawie. W jednym z wywiadów dla Na żywo, Katarzyna Grochola wypowiedziała się na temat życia prywatnego córki. Dorota Szelągowska zawsze może liczyć na jej pomoc. 

„Obiecałyśmy kiedyś sobie z Dorotką, że nie będziemy informować o tym, co się dzieje w życiu każdej z nas — ona milczy o moim, ja o jej. Jeśli spotkała miłość to mogę się tylko cieszyć. A jak kapiszon, to się zasmucę”, wyjawiła [cytat za Jastrząb Post].

Pisarka nie wtrąca się w jej wybory. „Od rozstania Doroty z Adamem Sztabą postanowiłam nie doradzać i nie wtrącać się. Wcześniej byłam kwokowata, ale moja córka to mądra kobieta. A jej błędy, decyzje i wybory są… jej. Zobaczyła we mnie przyjaciela, a nie matkę i to jest dla mnie najważniejsze”, mówiła.

Jej życie również potoczyło się inaczej niż planowała. „Równie dobrze mógłby pan o to zapytać mnie i tysiące innych kobiet. Co się stało, że dopiero po sześćdziesiątce spotkała mężczyznę, który jest dobry? Nie wiem. I podziwiam związki ludzi, którzy ze sobą spędzają całe życie. Mnie się inaczej ułożyło”, dodała w rozmowie z dziennikarzem.  

Katarzyna Grochola, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…