Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ukrócili plotki! Tancerz podjął przełomową decyzję

To może zasmucić wielbicieli jego talentu

Rafał Kowalski 13 czerwca 2020 16:55
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel uświetnił swoją obecnością 3 edycje Tańca z gwiazdami. Ostatnia z nich miała miejsce wiosną 2009 roku i od tego czasu tancerz nie chciał znów wziąć udziału w projekcie. Jego rosnąca popularność, a co za tym idzie liczne prośby fanów o powrót do show, sprawiły, że znów dużo mówi się na ten temat. Czy mąż Katarzyny Cichopek poprowadzi znów jakąś gwiazdę do zwycięstwa?

Marcin Hakiel nie wróci do Tańca z gwiazdami – powody

Niestety, nawet wielbiciele Marcina Hakiela nie przekonają go do tego, że kolejny udział w Tańcu z gwiazdami to dobry pomysł. O tym, dlaczego to niemożliwe podczas ostatniego wywiadu poinformowała Katarzyna Cichopek. Aktorka uważa, że problemem jest szkoła tańca, którą jej mąż prowadzi na co dzień. „To nie tylko taniec, ale cała administracja, management, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. […]Z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości, ciężko byłoby to pogodzić”, wyjaśniła gwiazda M jak miłość w rozmowie z JastrzabPost.

Przy okazji wróciła wspomnieniami do 2005 roku kiedy sama wygrała u boku Marcina Hakiela całe show. „Od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Taniec z gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My, przygotowując nasze tańce, spędzaliśmy na sali od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić", mówiła aktorka w wywiadzie z JastrzabPost.pl.

Przypomnijmy, że dla Katarzyny Cichopek wygrana nie dotyczyła tylko sfery tanecznej. Aktorka zdobyła dzięki udziałowi w programie miłość! Pamiętacie najlepsze występy Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Para przypomniała je niedawno na swoich Instagramach…

Niestety, szanse na nowe pokazy umiejętności tancerze nie ma na 100%. Żałujecie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.