Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk zaplanowała już ślub i... przygotowuje się do roli mamy?! 

To nie koniec rewolucyjnych zmian w jej życiu?!

VIVA! 24 lipca 2018 11:28
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Spekulacje na temat ślubu Katarzyny Tusk i jej partnera powracają jak bumerang. Czy para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? A może ten dzień zakochani maja już dawno za sobą? Plotki podsyciła sama zainteresowana publikując na swojej stronie tajemnicze zdjęcie z Rzymu. Podobno w jej życiu szykują się rewolucyjne zmiany! 

Ślub Kasi Tusk

Od dziesięciu lat Kasia Tusk i jej ukochany, Stanisław Cudny, tworzą zgrany duet. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkną spekulacje na temat ich ślubu. Jak donosi magazyn Show, Kasia i jej ukochany wkrótce powiedzą sakramentalne tak. Mają to poświadczać ostatnie wpisy na blogu Kasi.

Niedawno wyjechała do Rzymu, gdzie przed słynna Fontanną di Trevi zapozowała w pięknej, białej sukni. A zdjęcie zostało opatrzone dość tajemniczym opisem: „Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku – zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać”.

Ciąża Kasi Tusk

Czyżby Kasia Tusk była na etapie poszukiwań idealnej kreacji? Zobaczmy. Ale to nie koniec rewelacyjnych doniesień. Podobno po ślubie Kasia i Stanisław rozpoczną przygotowania do kolejnej życiowej rewolucji. Zakochani zamierzają powiększyć rodzinę. Kasia chce w pełni poświecić się macierzyństwu, a świadczyć miałby o tym fakt sprzedaży części udziałów w firmie odzieżowej, której jest prezesem.

Trzymamy kciuki! 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.