O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk zaplanowała już ślub i... przygotowuje się do roli mamy?! 

To nie koniec rewolucyjnych zmian w jej życiu?!

VIVA! 24 lipca 2018 11:28
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Spekulacje na temat ślubu Katarzyny Tusk i jej partnera powracają jak bumerang. Czy para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? A może ten dzień zakochani maja już dawno za sobą? Plotki podsyciła sama zainteresowana publikując na swojej stronie tajemnicze zdjęcie z Rzymu. Podobno w jej życiu szykują się rewolucyjne zmiany! 

Ślub Kasi Tusk

Od dziesięciu lat Kasia Tusk i jej ukochany, Stanisław Cudny, tworzą zgrany duet. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkną spekulacje na temat ich ślubu. Jak donosi magazyn Show, Kasia i jej ukochany wkrótce powiedzą sakramentalne tak. Mają to poświadczać ostatnie wpisy na blogu Kasi.

Niedawno wyjechała do Rzymu, gdzie przed słynna Fontanną di Trevi zapozowała w pięknej, białej sukni. A zdjęcie zostało opatrzone dość tajemniczym opisem: „Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku – zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać”.

Ciąża Kasi Tusk

Czyżby Kasia Tusk była na etapie poszukiwań idealnej kreacji? Zobaczmy. Ale to nie koniec rewelacyjnych doniesień. Podobno po ślubie Kasia i Stanisław rozpoczną przygotowania do kolejnej życiowej rewolucji. Zakochani zamierzają powiększyć rodzinę. Kasia chce w pełni poświecić się macierzyństwu, a świadczyć miałby o tym fakt sprzedaży części udziałów w firmie odzieżowej, której jest prezesem.

Trzymamy kciuki! 

 

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!