Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Kasia Tusk zaplanowała już ślub i... przygotowuje się do roli mamy?! 

To nie koniec rewolucyjnych zmian w jej życiu?!

VIVA! 24 lipca 2018 11:28
Kasia Tusk
Fot. Robert Wolański

Spekulacje na temat ślubu Katarzyny Tusk i jej partnera powracają jak bumerang. Czy para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? A może ten dzień zakochani maja już dawno za sobą? Plotki podsyciła sama zainteresowana publikując na swojej stronie tajemnicze zdjęcie z Rzymu. Podobno w jej życiu szykują się rewolucyjne zmiany! 

Ślub Kasi Tusk

Od dziesięciu lat Kasia Tusk i jej ukochany, Stanisław Cudny, tworzą zgrany duet. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkną spekulacje na temat ich ślubu. Jak donosi magazyn Show, Kasia i jej ukochany wkrótce powiedzą sakramentalne tak. Mają to poświadczać ostatnie wpisy na blogu Kasi.

Niedawno wyjechała do Rzymu, gdzie przed słynna Fontanną di Trevi zapozowała w pięknej, białej sukni. A zdjęcie zostało opatrzone dość tajemniczym opisem: „Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku – zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać”.

Ciąża Kasi Tusk

Czyżby Kasia Tusk była na etapie poszukiwań idealnej kreacji? Zobaczmy. Ale to nie koniec rewelacyjnych doniesień. Podobno po ślubie Kasia i Stanisław rozpoczną przygotowania do kolejnej życiowej rewolucji. Zakochani zamierzają powiększyć rodzinę. Kasia chce w pełni poświecić się macierzyństwu, a świadczyć miałby o tym fakt sprzedaży części udziałów w firmie odzieżowej, której jest prezesem.

Trzymamy kciuki! 

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?