Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com
O NICH SIĘ MÓWI

Patryk Grudowicz potwierdził rozstanie z Kasią Szklarczyk: „Chciałbym nigdy tego nie napisać”

„Przyszedł czas, by każdy poszedł w swoją stronę”

Gabriela Czernecka 19 października 2019 20:15
Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com

To już oficjalne. Związek Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza odchodzi w zapomnienie. Plotki o ich rozstaniu pojawiły się w mediach pod koniec września, para nie komentowała jednak tych doniesień. Teraz Patryk Grudowicz na Instagramie zrobił wyjątek i podzielił się z fanami poruszającym wyznaniem: „Chciałbym nigdy tego nie napisać”, zaczyna swój wpis.

Instagram: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się

„Ja zrobiłam pierwszy krok, napisałam do niego. W zasadzie to był pierwszy raz, kiedy napisałam pierwsza do chłopaka, ale opłacało się. (…) Pamiętałam z programu, że jest bardzo skromną i sympatyczną osobą. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się też na wygląd, a jest bardzo przystojnym mężczyzną. Stwierdziłam, że warto zaryzykować, poznam go, a nuż się dogadamy”, wyznała Kasia Szklarczyk kilka miesięcy temu. Wówczas wraz z Patrykiem Grudowiczem zdecydowała się potwierdzić ich związek. 

Para przez wiele miesięcy ukrywała, że łączy ich coś więcej. W końcu za pośrednictwem Instagrama podzielili się z fanami swoim szczęściem. Zrobili to w Dniu Zakochanych i opublikowali zmysłową sesję.  „Słyszeliśmy pogłoski wśród znajomych, że nasz związek jest pod publikę. Nie chcieliśmy tego ujawniać”, mówiła wtedy Kasia Szklarczyk w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Od tamtego czasu byli nierozłączni, są dla siebie motywacją i inspiracją. Para szybko zdecydowała się zamieszkać razem.

Pod koniec września pisaliśmy, że podobno natłok obowiązków i życie na walizkach miały doprowadzić do konfliktów między zakochanymi.„To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji”, donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Wówczas główni zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Wszyscy sądzili, że to jedynie pogłoski. Zwłaszcza, że na Instagramach Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza nic nie sugerowało, by tych dwoje miało się rozstać. Niestety okazuje się, że informacje były prawdziwe. Na Instagramie Patryka Grudowicza pojawiło się właśnie krótkie, ale poruszające oświadczenie: „Chciałbym nigdy tego nie napisać  Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuje”, napisał pod ich wspólnym zdjęciem. Była z nich taka piękna para...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ‍Patryk Grudowicz (@patryk_grudowicz)

Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz
Fot. www.koty2.com
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.