Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem! „Powodem była…”

Modelka była związana z 39-letnim kierowcą rajdowym

Rafał Kowalski 5 czerwca 2020 10:04
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Praca w różnych krańcach świata może wydawać się ogromną przygodą i po prostu spełnieniem marzeń. Na pewno jednak to także spore wyzwanie przynoszące trudności, gdy trzeba połączyć życie zawodowe z prywatnym. Wie o tym doskonale Karolina Pisarek, która choć jest bardzo utalentowana, piękna i rozchwytywana przez zleceniodawców, to niestety właśnie rozstała się z partnerem mieszkającym w Stanach. Co się stało?

Karolina Pisarek i Jaime Camara nie są już razem – powody

Polska modelka i pochodzący z Brazylii kierowca rajdowy byli w związku około pół roku. W tym czasie Karolina Pisarek opowiadała wielokrotnie, że dogaduje się dobrze nie tylko ze swoim ukochanym, ale i jego synem -  11-letnim Luccą. Jaime Camara ma 39 lat i na co dzień mieszka w Miami, gdzie gwiazda regularnie go odwiedzała. Ostatnio zakochani spędzili razem kilka tygodni podczas pandemii koronawirusa. Niestety, mimo pięknych wspólnych zdjęć publikowanych w sieci - nawet z lotniska w drodze powrotnej do Polski – Karolina postanowiła podjąć trudną decyzję.

Okazuje się, że starszy od niej o 17 lat Jaime ma karierę już za sobą. To zupełnie odwrotnie do Karoliny, przed którą stoi cały świat i która nie chciałaby przestać pracować i osiąść w Miami. „Powodem rozstania była różnica zdań na temat przyszłości pary. On chciał zatrzymać Karolinę, przy sobie w Stanach, ona wybrała pracę i życie w Polsce, bo tu ma rodzinę i przyjaciół”, mówi Pudelkowi przyjaciel modelki i dodaje, że Karolina nie zamyka swojego serca na kolejną relację. „Niestety nie udało się, ale kto wie, co ją spotka w Polsce”, czytamy na Pudelku.

Mamy nadzieję, że gwiazda znajdzie złoty środek na to, jak podbijać kolejne rynku i przy okazji mieć kogoś kto wspiera, troszczy się i kocha… Ale na pasujących obu stronom zasadach. Karolinie życzymy wszystkiego najlepszego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez - JC - 🇺🇸🇧🇷 (@ja1mecamara)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.