Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Karolina Pisarek po raz pierwszy o rozstaniu z chłopakiem: „Czasem miłość nie wystarcza...”  

Modelka nie kryła emocji...

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2020 10:08
Karolina Pisarek gwiazda okładki VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Udział w Top Model Karolinie Pisarek otworzył drzwi do wielkiej kariery. Choć nie wygrała programu, zajęła drugie miejsce, ale nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Szczęście szybko odnalazła także w życiu prywatnym. Przez dwa lata była w związku z aktorem, modelem i piłkarzem filipińskiego klubu, Danielem Kenji Matsunagą. Wydawali się parą idealną, ale niestety ich związek przeszedł do historii. Choć fani nieustannie prosili swoją  idolkę o jakiś komentarz w sprawie tych doniesień, Karolina Pisarek milczała. Teraz zdecydowała się krótko podsumować relację z Danielem w programie Dzień Dobry TVN. Modelka nie kryła emocji... 

Chłopak Karoliny Pisarek -Daniel

Wydawało się, że tworzą parę idealną. Wybrankiem modelki był Daniel Kenji Matsunaga. Chłopak Karoliny Pisarek zajmował się sportem, modelingiem i działał jako aktor. Zakochani poznali się ponad dwa lata temu, chętnie dzielili się z fanami wspólnymi zdjęciami. Widać było, że łączy ich coś wyjątkowego.

 Jak się poznali? „Poleciałam tam na sesję i postanowiłam zostać kilka dni, żeby odpocząć. Po całym dniu pracy poszliśmy z ekipą i fotografem na kolację do restauracji i tam podszedł do mnie Daniel. Przedstawił się i zaczęliśmy rozmawiać. To było super. Po jakimś czasie zapytał o mojego Instagrama. „O, ale masz dużo obserwujących”, powiedział, a ja na to: „To pokaż mi swojego”. Patrzę – milion siedemset obserwujących! „Who are you?”. To było zabawne, oboje nie mieliśmy pojęcia, z kim rozmawiamy, ale już była między nami niesamowita chemia. Za cztery godziny miałam samolot, poprosił mnie, żebym została”, opowiada w wywiadzie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA! Moda.

„Poprzestawiał swoje plany i zaczął latać za mną po wyspach. Pierwszego sierpnia świętowaliśmy drugą rocznicę. W życiu nie spodziewałam się, że coś takiego mnie spotka. (...). Razem się modlimy. Mamy wspólną wiarę, to jest niezwykłe, jak wiara potrafi zbliżyć ludzi do siebie. Jesteśmy tak daleko, a tak blisko jednocześnie. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Naszą pierwszą rocznicę spędziliśmy w Nowym Jorku, pojechaliśmy na konferencję Hillsong,gdzie był wielki koncert ludzi, którzy śpiewają wesoło do Boga. Religia wprowadza spokój. Nie oszukujmy się, nie ma idealnych związków, trzeba się czasem pokłócić, żeby się pogodzić. Oboje uważamy, że jak jest Bóg w związku, to jest wszystko. Potrafimy się uspokoić, wyciszyć, zrozumieć tę drugą osobę, bardziej ją pokochać. Dwa lata zleciały, jakby to był jeden dzień”, mówiła w VIVA! Moda. 

Niestety kilka tygodni temu, jak udało się dowiedzieć portalowi Pudelek.pl, para walczyła z poważnym kryzysem w związku. Zdaniem serwisu, ukochany modelki nie potrafił dochować jej wierności. Karolina Pisarek zdecydowała się z nim rozstać. „Partner Karoliny miał problemy z zachowaniem monogamii, dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący ”, wyznała osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z dziennikarzami Pudelka.

Na profilu na Instagramie Karoliny Pisarek coraz cześciej pojawiały się komentarze, w których internauci dopytywali o rozstanie. Modelka milczała, ale w końcu w Dzień Dobry TVN odniosła się do rozstania. Jak wcześniej zapowiedziała na Instastories, zrobiła to jednak ten jeden raz: „Daniel pokazał mi dużo dobrego. Mieliśmy te same wartości, tak samo dbamy o rodzinę, jesteśmy chrześcijanami. Na pewno dużo szczęścia było w tym związku. Niestety, mieliśmy inny pogląd na związek. Czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować coś lepszego i myślę, że każdy powinien iść w swoją stronę”, mówiła łamiącym się głosem Karolina. Modelka nie ukrywała, że wciąż mocno to przeżywa...  

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.