Karolina Bielawska, Miss World 2021
Fot. RICARDO ARDUENGO/AFP/East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

Została Miss World, chwilę wcześniej porzucił ją chłopak: „Doszło do nieporozumień…”

Karolina Bielawska ujawniła kulisy rozstania z partnerem. Tak dziś wygląda jej życie

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2022 14:49
Karolina Bielawska, Miss World 2021
Fot. RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

W połowie marca 2022 roku w tropikalnym Puerto Rico odbył się 70. finał prestiżowego konkursu piękności Miss World 2021. Laureatką okazała się – pierwszy raz od 33 lat – Polka! Karolina Bielawska miała ogromny powód do świętowania, ale chwilę wcześniej nie wszystko w jej życiu układało się idealnie. Miss rozstała się z wieloletnim partnerem. Dlaczego? O tym opowiedziała w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE: Była miss Ukrainy chwyciła za broń i dołączyła do wojsk broniących jej kraju

Karolina Bielawska - Miss Świata 2021 - o byłym chłopaku

Pod koniec listopada 2019 roku Karolina Bielawska otrzymała koronę Miss Polonia. Zaraz po konkursie okazało się, że jej 4,5-letni związek nie wytrzymał tego intensywnego czasu… „Myślę, że to nie jest już presja, czy zazdrość, ale taka zmiana – że nasze życie się kompletnie zmieniło. I może on na tę zmianę nie był gotowy – że ja nie będę miała czasu, że ja sama nie wiedziałam, co się dzieje wokół mnie i nie umiałam sobie z tym wszystkim do końca poradzić. Nie umiałam mądrze zarządzać czasem i doszło do jakichś nieporozumień”, powiedziała w TVP Kobieta 23-latka.

Pochodząca z Łodzi modelka przyznała też, że do dziś ma dobre relacje z byłym partnerem. „Skończyło się to w porządku. Mieliśmy dobry kontakt i nigdy nic nam go nie popsuło. Ja go bardzo szanuję i wydaje mi się, że najwyraźniej tak musiało być”, mówiła.

CZYTAJ TEŻAneta Kręglicka skomentowała wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World 2021 

A jaki jest typ jej idealnego faceta? „Cechy, które cenię u mężczyzny, to poczucie humoru, intelekt, szczerość i ambicja. Ważne jest też, jak traktuje innych. Do tego ja kocham podróże, więc chciałabym, aby mój partner też był ciekawy świata. (…) Od zawsze podobał mi się Ryan Gossling, to mój typ”, zdradziła z kolei w rozmowie z „Faktem”.

Karolina Bielawska, rozstanie z chłopakiem
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Sprawdź też: Polka została wybrana Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska po Miss World 2021: podróżuje po świecie, spełnia marzenia

Konkurs Miss Świata to największa tego typu impreza na całym globie. Blisko 100 kandydatek ubiegało się w tym roku o ten prestiżowy tytuł. Jurorzy wybrali ostatecznie Polkę! Nie było to jednak aż takim zaskoczeniem, ponieważ warto dodać, że była ona w notowaniach bukmacherów i fanów typowana do zwycięstwa.

Karolina Bielawska tak dziękowała za docenienie jej starań. „Wciąż nie mogę uwierzyć, że właśnie zostałam drugą Miss Świata w historii Polski. Jestem bardziej niż dumna, że ​​mogę przywieźć tę koronę do mojego kraju. Nie mam słów, by wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za tę szansę i ogromne wsparcie, jakie otrzymałem od tak wielu osób. Sama nigdy nie zaszłabym tak daleko.  […]  Dziękuję Ci Boże, oddaję Ci całą chwałę”, napisała Miss Świata na swoim Instagramie dodając na koniec, żeby każdy wierzył w swoje marzenia.

To był oczywiście dopiero początek jej pięknej zawodowej drogi. Wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych (jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy osób!), gdzie relacjonuje działalność zawodową i życie prywatne. W połowie sierpnia wzięła udział w World Vietnam Official Press Conference w Quy Nhon i zachwyciła dobraną stylizacją: długą suknią z różowych piór, którą możesz zobaczyć poniżej... Obecnie nadal podróżuje po Azji i spełnia marzenia!  

Karolina Bielawska, rozstanie z chłopakiem
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.