30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

Aneta Kręglicka skomentowała wygraną Karoliny Bielawskiej na Miss World 2021 

Po raz drugi w historii Polka sięgnęła po tytuł najpiękniejszej

Olga Figaszewska 17 marca 2022 11:06
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

To wspaniała wiadomość! Karolina Bielawska została Miss World 2021! Polka otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata. To oznacza, że powtórzyła sukces Anety Kręglickiej sprzed 33 lat. Jak modelka zareagowała na informację o wygranej swojej następczyni?

CZYTAJ TEŻ: Była miss Ukrainy chwyciła za broń i dołączyła do wojsk broniących jej kraju

Karolina Bielawska została Miss World 2021

Podczas finału 70. edycji konkursu w Portoryko nie brakowało emocji. Wielu zastanawiało się, czy Miss Polonia 2019 sięgnie po jeden z najwyższych tytułów. Od dawna mówiło się, że ma spore szanse na wygraną. Obstawiano, że modelka znajdzie się w czołówce, ale fani Karoliny Bielawskiej nie mieli wątpliwości, że polska kandydatka zdobędzie główną nagrodę. I tak się stało! W finale pokonała reprezentantki Stanów Zjednoczonych i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Nowa Miss Świata nie ukrywała, że werdykt był dla niej zaskoczeniem i niesamowitą niespodzianką. W rozmowie z mediami przyznała, że nie potrafi opisać słowami tego, co czuje.

„Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Zazwyczaj jestem bardzo rozmowna, ale teraz zupełnie oniemiałam. Jestem wdzięczna za tę szansę”, wyznała 23-latka.

Sprawdź też: Polka została wybrana Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

RICARDO ARDUENGO/AFP/East NewsRICARDO ARDUENGO/AFP/East News
Fot. RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Karolina Bielawska, Miss World, 2021
Fot. RICARDO ARDUENGO/AFP/East News

Aneta Kręglicka komentuje wygraną Polki

To drugi raz w historii, kiedy to polska reprezentantka sięgnęła po tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Pierwszą Polką, która dostąpiła wygranej w 1989 roku  była Aneta Kręglicka. Tamten dzień wspomina dziś z sentymentem.

Sukces w znaczącym stopniu wpłynął na jej życie. ,,To ogromna przygoda, ale i możliwość poznania świata i ludzi. Brałam udział w wywiadach, byłam gościem światowych telewizji. To była szybka szkoła życia. Dzięki temu miałam w sobie więcej odwagi, żeby założyć własny biznes", zdradzała w rozmowie z Dzień Dobry TVN w 2019 roku.

Ucieszyła się, gdy usłyszała dziś, że jej sukces sprzed 33 lat został powtórzony. Aneta Kręglicka na swoim Insta Stories pokazała fotografię z finału gali Miss World. A jak udało się ustalić Jastrząb Post, w rozmowie z biurem Miss Polonia miała skomentować wygraną swojej następczyni słowami: „Wreszcie”.

Serdecznie gratulujemy Karolinie Bielawskiej!  

Zobacz też: 33 lata temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!

Aneta Kręglicka Karolina Bielawska, 2022
Fot. InstaStories Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka, Miss Świata 1989
Fot. - / Caters News / Forum

Aneta Kręglicka z tytułem Miss Świata 1989 roku

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.