Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska
O tym jest głośno

Karol Strasburger stanowczo reaguje na plotki o rozwodzie. „To jest skandal oczywiście”

„Ja się denerwuję, bo ludzie to komentują”, tłumaczy aktor

Marta Nawacka 29 września 2022 08:52
Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Niedawno Karol Strasburger i jego ukochana, Małgorzata, obchodzili trzecią rocznicę ślubu. Przez jakiś czas para starała się ukrywać łączące ich uczucie, a nawet udało im się w tajemnicy wziąć ślub. Teraz jednak aktor boryka się z plotkami o rzekomym kryzysie w ich związku. A wszystko przez... rolę, w którą się wciela w serialu „M jak miłość”. Poznajcie szczegóły.

Ślub Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk

Zakochani pobrali się w sierpniu 2019 roku. Choć Małgorzata Weremczuk jest młodsza od aktora o 37 lat, to okazuje się, że dla miłości nie było to żadną przeszkodą. Początkowo para utrzymywała, że łączą ich tylko sprawy zawodowe. Kobieta była menedżerką Karola Strasburgera, a po śmierci jego żony, Ireny, która dziewięć lat temu zmarła na białaczkę, okazała się być dla niego nieocenionym wsparciem. Wówczas zaczęto spekulować o romansie pary, jednak aktor od razu je dementował.

Na początku 2018 roku okazało się, że ich relacja rzeczywiście wykracza poza sprawy zawodowe i przyjaźń, a w 2019 roku zakochani powitali na świecie córeczkę, Laurę. Trzylatka jest oczkiem w głowie swoich rodziców, jednak, jak zdradził Karol Strasburger, nie planują mieć więcej dzieci. Przy okazji narodzin swojej pociechy zakochani zdradzili, że w międzyczasie... udało im się w tajemnicy wziąć ślub.

Czytaj też: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z dziećmi na czerwonym dywanie

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger z córką w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Karol Strasburger reaguje na plotki o kryzysie w związku

Karol Strasburger wciela się aktualnie w postać Jerzego Argasińskiego w serialu „M jak miłość”. Serialowy Jerzy, podobnie jak aktor, także był w związku z młodszą od siebie kobietą, z tą różnicą, że jego relacja nie przetrwała. Okazuje się, że fani aktora nie oddzielają jego życia prywatnego od życia odgrywanej przez niego postaci. „Tak rodzą się plotki. Nie Karol Strasburger, a Jerzy Argasiński w sądzie. Kiedy jestem w pracy, nie jestem tam prywatnie, słabiutko. Dalszy tekst nie ma znaczenia, bo tytuł wyświetla się skrócony”, napisał na Instagramie.

Aktor wyjaśnił w rozmowie z Plejadą, że takie mieszanie jego życia prywatnego z losem postaci, w które się wciela jest denerwujące dla niego i jego ukochanej. „To jest skandal oczywiście. No to jak tak można? Ja się denerwuję, bo ludzie to komentują, a dotyczy to przecież nie mnie! Żona otrzymuje potem jakieś głupie uwagi i piszą do niej złe i przykre rzeczy, że ja robię jakieś dziwne ruchy, a to nie ja, bo ja nie jestem Argasiński! Nie rzutuje to oczywiście na nasze małżeństwo, bo nie przejmujemy się takimi bzdurami, ale de facto, ludzie – przepraszam – głupi, nie czytają dalej, tylko komentują te wszystkie tytuły i ich nie interesuje, co jest dalej napisane”, wyznał.  

Zobacz także: Jan Borysewicz o transpłciowym wnuku. Muzyk ma jasne zdanie na temat jego coming outu

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger z córką w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.