Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
Z ŻYCIA GWIAZD

Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem: „Naprawdę poczułam ulgę”

Była żona skoczka znów udzieliła wywiadu

Gabriela Czernecka 3 grudnia 2018 11:28
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła i Piotr Żyła są już po rozwodzie. Jak donosił jakiś czas temu magazyn Flesz, Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej orzekł rozwód za porozumieniem stron już na początku listopada. Parze udało się dojść do porozumienia w związku z podziałem majątku, zasądzeniem alimentów i opieką nad dziećmi. „Justyna i Piotr pożegnali się z klasą i pozostali w dobrych relacjach”, czytamy. Dziennikarz Wideoportalu miał okazję porozmawiać z Justyną Żyłą podczas imprezy zorganizowanej przez Playboya. Była żona skoczka zdradziła, dlaczego w tak medialny sposób postanowiła rozgrywać wraz z mężem sytuację, która powinna mieć miejsce się za zamkniętymi drzwiami.

Justyna Żyła o rozwodzie z mężem

O napiętej sytuacji między małżonkami dowiedzieliśmy się ponad pół roku temu. Wówczas Justyna Żyła w swoich social mediach opublikowała poruszający wpis, w którym informowała o tym, że znany i lubiany przez Polaków skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci. Potem Justyna wielokrotnie wypowiadała się, zdradzając kolejne kulisy jej związku z Żyłą. Zaczęła mocno angażować się w świecie mediów, niedawno nawet pojawiła się na czerwonym dywanie. Założyła kanał na Youtube, wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya...

Wszystko wskazuje na to, że szuka swojego miejsca na zaistnienie w show-biznesie. Niedawno mówiono nawet, że planuje napisać książkę! Dziś okazuje się, że publiczne mówienie o małżeńskich problemach było dla niej dokładnie tym, czego potrzebowała. O tym zdecydowała się opowiedzieć dziennikarzowi Wideoportalu, który miał okazję porozmawiać z nią podczas imprezy zorganizowanej przez Playboya.

Była żona skoczka skomentowała dlaczego zdecydowała się na dzielenie się z mediami swoimi prywatnymi przeżyciami i problemami małżeńskimi: „Chyba nie ma na to rady, każdy musi przeżyć to po swojemu. Ja zrobiłam to w ten, a nie inny sposób, to było tak: muszę albo się uduszę. To po prostu tak długo już we mnie siedziało. Kiedy wykrzyczałam to światu to w pewnym momencie, naprawdę poczułam ulgę. Nie ma recepty ani na udany związek, ani na rozstanie”, wyznała.

Justyna odmówiła komentarza w sprawie niedawnego rozwodu, ale zdementowała plotki na temat tego, że ma napisać książkę o życiu ze skoczkiem. Żona Żyły zdradziła, że liczyła się z tym, że wielu będzie komentować jej podejście do rozwiązywania spraw. To jednak nie znaczy, że wobec krytyki przechodziła obojętnie: „Wbrew pozorom jestem bardzo wrażliwa. Nie pokazuję tego na zewnątrz, ale niejeden komentarz sprawił, że poczułam się urażona. Tym bardziej, jeśli był on zmyślony albo niezgodny z prawdą”, mówi.

W pogodzeniu się z rozstaniem Justynie ma pomagać, poznana przez internet, była żona sportowca z Krakowa. Była żona skoczka nie podała jednak żadnego nazwiska… 

Justyna Żyła zamieściła zdjęcia ze ślubu z Piotrem sprzed 12 lat
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.