Borys Szyc i Justyna Nagłowska
TYLKO U NAS

Justyna Nagłowska pomogła Borysowi Szycowi wyjść z nałogu. Teraz zrobi o tym spektakl

„Muszę znaleźć kogoś, komu zaufam na tyle, żeby to opowiedzieć...”

Rafał Kowalski 14 kwietnia 2019 08:01
Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska długo kazała nam czekać na swoją obecność w mediach. Cierpliwość się jednak opłaciła i dziś partnerka Borysa Szyca zajmuje się wieloma aktywnościami. 38-latka, która z wykształcenia jest dziennikarką i reżyserką, aktualnie prowadzi program Mój przewodnik po… w Travel Channel, pisze scenariusz serialu, prowadzi podcast w Onecie, pomaga ukochanemu w prowadzeniu platformy teatralnej, przygotowuje się do tworzenia teledysków polskim artystom a także prowadzi autorskiego bloga… Mało? O jej następnym pomyśle niedługo będzie mówić cała Polska.

Spektakl inspirowany życiem Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca

Nie jest tajemnicą, że Borys Szyc przez wiele lat zmagał się z alkoholizmem. W wielu wywiadach aktor podkreślał, że wygrać z nałogiem udało mu się także dzięki wsparciu partnerki, Justyny Nagłowskiej. Teraz ona chce opowiedzieć swoją emocjonalną historię publiczności. „Temat jest wciąż w mojej głowie, jest aktualny, ale musi jeszcze trochę zaczekać na swój czas. Zawsze jak coś robię to muszę to poczuć całym swoim ciałem, całą sobą. Na razie nie ma we mnie pełnej gotowości, żeby ten projekt ruszył. Wiem już jednak na pewno, że chciałabym, aby ta historia ujrzała światło dzienne, najlepiej w formie sztuki teatralnej”, zdradziła Justyna Nagłowska w rozmowie z VIVĄ.pl.

O czym dokładnie będzie sztuka? „Chciałabym przedstawić historię zdrowienia dwojga ludzi, którzy są w relacji i którzy zmagają się z trudnymi chorobami. Chcę pokazać, że można z tego wyjść, chcę dodać innym otuchy do walki. Uważam, że każdy zasługuje na szczęście i cokolwiek złego się w życiu nie dzieje to można to przezwyciężyć”, powiedziała nam partnerka Borysa Szyca i dodała, że spisanie dialogów jeszcze przed nią. „Scenariusz nie jest jeszcze napisany, ponieważ to jest moja intymna historia, której sama nie przeleję na papier. Muszę znaleźć kogoś, komu zaufam na tyle, żeby to opowiedzieć”, wytłumaczyła Nagłowska.

Blog Justyny Nagłowskiej pomaga innym kobietom

Przy okazji naszej rozmowy z dziennikarką i reżyserką okazało się, że Justyna Nagłowska otrzymuję masę wiadomości, w których ludzie dziękują jej za to, że z tematu alkoholizmu nie zrobiła tabu, a rodzaj pola do szerzenia edukacji w tym zakresie. Dzięki temu, że partnerka Borysa Szyca opowiadała od czasu do czasu o trudnym problemie, który dotknął jej związek, inne panie czuły, że nie tylko one są w trudnym momencie życia. „Okazało się, że moja historia pomogła wielu dziewczynom wyjść z tak samo trudnych momentów. Mam ogromny odzew od czytelników bloga. To jest dla mnie potwornie ważne. Pomoc innym w formie pisania bloga jest moją misją. Jak dostaję jakieś wiadomości tego typu to niektórymi dzielę się z Borysem, tak samo on, bo do niego także pisze wiele osób. W naszym związku nie ma tematów tabu, co jest wspaniałe. Wszystko przeżywamy razem”, wyjawiła VIVIE.pl Justyna Nagłowska.

Mamy nadzieję, że sztuka okaże się takim samym sukcesem, jakim dziś możemy nazwać program dziennikarki tworzony dla Travel Channel. Pójdziecie do teatru? 

Justyna Nagłowska
Fot. AKPA

Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?