Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Julia Wieniawa pokazała, jak choroba zmienia jej ciało!

Aktorka zamieściła poruszające wyznanie…

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2019 14:51
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa cierpi na niedoczynność tarczycy. Gwiazda w ubiegłym roku zdobyła się na szczere wyznanie i  podzieliła się z fanami informacją na temat choroby. Funkcjonowanie z tą przypadłością nie należy do najłatwiejszych. Jej organizm silnie na nią reaguje i często puchnie. Teraz aktorka pokazała, jak wtedy wygląda jej ciało…

Julia Wieniawa o chorobie tarczycy

Internauci z zainteresowaniem przyglądali się najnowszym zdjęciom Julii Wieniawy. Gwiazda pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Na fotografiach widać, że aktorka  ma na nich nieco opuchniętą twarz. W sieci pojawiły się nieprzychylne komentarze dotyczące jej wyglądu. Niektórzy stwierdzili, że Julia Wieniawa przybrała na wadze.

„Odpowiadając na komentarze - ‘o przytyła’, ‘ale jej przybyło kg’, ‘że ona niby ćwiczy?’... Jakby ktoś pytał co to ta cała niedoczynność tarczycy i Hashimoto... Codziennie inna twarz, raz opuchnięta, raz spoko”, zaznaczyła w relacji na Instagramie.

Niedoczynność tarczycy zdiagnozowano u niej w 2018 roku. Choroba wpływa na jej samopoczucie i nastrój. Gwiazda ma problemy z opuchlizną, trudno jest jej utrzymać wymarzoną sylwetkę. I to puchnięcie najbardziej zauważalne jest na jej twarzy. Od roku aktorka regularnie ćwiczy, ogranicza spożywanie glutenu i nabiału.

„O niedoczynności tarczycy dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam", wyjaśniła w ubiegłym roku.

Julia Wieniawa może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów. W wiadomościach prywatnych starali się  ją pocieszyć. Z kolei aktorka wyszła z inicjatywą stworzenia relacji live na temat Hashimoto i niedoczynności tarczycy. 

Julia Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!