Julia Roberts
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Roberts cierpi na anoreksję przez kłopoty w małżeństwie?!

Te zdjęcia są szokujące!

Sabina Zięba 15 grudnia 2019 08:05
Julia Roberts
Fot. Getty Images

Nie jest tajemnicą, że szczęśliwe i długie małżeństwa w show-biznesie to rzadkość. Inaczej wydawało się w przypadku Julii Roberts, która w 2002 roku wyszła za Danny’ego Modera i do tej pory tworzyła z nim udany związek. Media obiegły właśnie informacje o rozstaniu pary, a także o anoreksji aktorki, która podobno bardzo przeżywa kryzys w relacji. Czy jest ciężko chora?

Anoreksja Julii Roberts

Kilka dni temu In Touch donosił, że po 17 latach małżeństwa, relacja pary wisi na włosku. Informator magazynu zdradził, że Julia Roberts diametralnie schudła przez ciągłe nieporozumienia z ukochanym. Podobno niedawno widziana była w Malibu: „Byłem zszokowany, jak bardzo była chuda. Jej nogi wyglądały jak gałązki, jakby musiała zjeść dobrego burgera. Wydawała się zmęczona i wątła”. Dodał również, że aktorka znajduje się na życiowym zakręcie, a by nie myśleć o problemach rzuca się w wir pracy. Równocześnie przygotowuje się do sądowej walki o dzieci: „Kiedy się rozwiodą, Julia na pewno będzie zdrowsza, ale w tej chwili przyjaciele i rodzina się o nią martwią”.

Podobne informacje podaje teraz New Weekly, podpierając swoje wnioski szokującymi fotografiami. Amerykański tabloid opublikował zdjęcia Julii spacerującej po mieście - bez makijażu, wychudzoną i zaniedbaną. Równocześnie podał, że artystka waży zaledwie... 39 kilogramów! Ich źródło wyznaje: „Zawsze była szczupłą kobietą, ale teraz te kości policzkowe są przerażające, tak wystają”.

Z kolei portal gossipcop.com dementuje owe doniesienia, twierdząc, że aktorka straciła sporo kilogramów, ale odbyło się w ramach przygotowania do roli w jej zeszłorocznym projekcie, serialu Amazona, pt. Homecoming. Patrząc jednak na te fotografie, ciężko uwierzyć, że aktorce nic nie dolega...

Małżeństwa Julii Roberts

Niewiele osób wie, że Julia Roberts była wcześniej już raz zamężna. W latach 1993-1995 związana była z Lyle Lovettem, piosenkarzem i autorem tekstów. Po wyczerpującym rozwodzie przez długi czas szukała swojej drugiej połówki. W końcu w 2002 roku stał się nią operator kamery Danny Moder, którego poznała podczas kręcenia filmu Mexican. Wiadomo, że w wielki dzień Julia miała na sobie różową bawełnianą sukienkę zamiast sukni ślubnej oraz złoty pierścionek kupiony w centrum handlowym. Dwa lata później gwiazda urodziła bliźniaki: Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera, a w 2007 roku syna, Henry’ego Daniela.

Wydawało się, że idealnie się dobrali i są ze sobą niezwykle szczęśliwi, choć prawie ich razem nie widywano. Bardzo chronili swoją prywatność, zarówno przez dziennikarzami, jak i paparazzi. W jednym z wywiadów Roberts wyznała jedynie: „Moje spotkanie z Danielem można porównać do silnego zaburzenia tektonicznego. To było tak, jakby ziemia się rozpadła. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne”. Choć wcześniej już kilkukrotnie doszukiwano się kryzysu w ich małżeństwie, nigdy nie okazywało się to prawdą.

Myślicie, że tym razem doniesienia o końcu ich związku są prawdziwe?  

wychudzona Julia Roberts na okładce New Weekly

Julia Roberts, anoreksja
Fot. Materiały prasowe

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts, Danny Moder, 2013
Fot. Jackson Lee /Splash News/EAST NEWS

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.