Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak na pierwszych zdjęciach po ślubie

Ten kadr skradł serca ich fanów!

Olga Figaszewska 16 września 2021 09:06
Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA

Kilka dni temu Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani zorganizowali uroczystość swoich marzeń, na własnych zasadach, a o ich eko weselu mówiły wszystkie media. W tym wyjątkowym dniu parze młodej towarzyszyli rodzina i przyjaciele. Nie brakowało wzruszeń i emocji. Teraz nowożeńcy opublikowali w sieci pierwsze zdjęcia po ślubie. Trudno oderwać od nich wzrok.

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak na pierwszych zdjęciach po ślubie

Najważniejszy dzień w ich życiu odbył się w sobotę 11 września. Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak przyrzekali sobie miłość w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Następnie nowożeńcy i goście bawili się w Przystani Zbójna Góra niedaleko Falenicy. To był cudowny czas, a emocje jeszcze długo będą towarzyszyć uczestnikom wydarzenia.

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak długo nie publikowali niczego w mediach społecznościowych. Starali się chronić swoją przestrzeń prywatną. Teraz zrobili wyjątek i na Instagramie pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie pary po ślubie. Fani gwiazdy serialu Klan są zachwyceni tym kadrem.

Zobacz też: Julia Królikowska postawiła na wesele w stylu eko. Ile kosztowało jej przyjęcie?

Julia Królikowska, ślub i wesele Julii Królikowskiej
Fot. Instagram @eggtravel

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak zachwycają na wspólnych zdjęciach

Jakub Piotr Nowak opublikował romantyczną fotografię z żoną. Pan młody podziękował wszystkim za liczne gratulacje i życzenia. „J&J. Żona i mąż. 11.09.2021. Dziękujemy wszystkim za życzenia, gratulacje i wszystkie uprzejmości, które z okazji ślubu nas spotkały”, napisał sportowiec.

Zakochani pozują do zdjęcia w identycznych stylizacjach. Oboje mają na sobie koszulki z napisami „Mąż” i „Żona”.

„Te bluzeczki idealnie Wam pasują gołąbeczki 😍 ”, „To chyba wszyscy obecni dziękują za tak fajne przyjęcie i wspaniałą atmosferę! Wyglądaliście super i Wam widzę zostało :)) wszystkiego najlepszego na nowej drodze ”, „Samych wspaniałości dla Państwa 😍😍😍!!! Niech wspólna, małżeńska podróż będzie pełną miłości, zrozumienia, czułości i humoru❤️❤️❤️!!! ”, czytamy w komentarzach.

Państwu młodym jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Sprawdź też: Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak wzięli ślub. Kim jest mąż aktorki? Dzieli ich 10 lat...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.