Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Królikowska postawiła na wesele w stylu eko. Ile kosztowało jej przyjęcie?

Szczegóły podał jeden z dzienników

Rafał Kowalski 14 września 2021 12:00
Julia Królikowska, partner Julii Królikowskiej, lipiec 2021
Fot. Telus/AKPA

Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak są już po ślubie. 22-letnia córka Pawła i Małgorzaty Królikowskich wyprawiła wesele swoich marzeń. W tym wyjątkowym dla panny młodej dniu zebrali się wszyscy jej najbliżsi przyjaciele i rodzina. Po wzruszającej mszy na warszawskich Placu Trzech Krzyży wszyscy goście pojechali na przyjęcie w stylu eko.

Wesele Julii Królikowskiej – szczegóły

W słoneczną sobotę 11 września Julia Królikowska bawiła się na swoim weselu. Towarzyszący jej bliscy zostali zaproszeni do leżącej niedaleko Falenicy Przystani Zbójna Góra. Miejsce podoba się wielu młodym parom ze względy na swój mało formalny charakter i ekologiczne, drewniane ozdoby.

Przyjęcie odbyło się nie w sali weselnej, a namiocie postawionym na powietrzu pośrodku urokliwego lasu. Ile kosztuje zabawa w tym miejscu? „Według naszych informacji, cena w ten dzień za wynajęcie zielonej przestrzeni oscyluje między 10-14 tysiącami złotych! Zawiera m.in. halę namiotowa, parking, bar, ochronę obiektu, krzesła i stoły czy sprzątanie po weselu. Dla niektórych może wydawać się to niewiele, jednak należy doliczyć koszty cateringu, który na życzenie oferuje lokal”, podliczyli dziennikarze Super Expressu. Warto dodać, że Julia i Jakub musieli jeszcze opłacić swoje stroje, obrączki i mszę.

Zdjęcia z wesela potwierdzają, że para młoda dokonała - jeśli chodzi o miejsce imprezy - świetnego wyboru. Wszystkim gościom dopisywały humory do samego rana.

Zobacz też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska: „Brakuje mi jego codziennych gestów, bo na tym budowało się nasze wspólne życie”

Kim jest mąż Julii Królikowskiej?

Przypomnijmy, że Jakub Nowak jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Konikiem lekkoatlety są biegi średniodystansowe oraz długie. Ponadto sportowiec zajmuje się też biznesem i jest prezesem fundacji, która lat bierze udział w organizacji ważnego dla Julii, jej rodzeństwa i mamy wydarzenia. Mowa o Festivalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.

Podczas przyjęcia weselnego pan młody oczarował gości nie tylko tym, jak elegancko wyglądał, ale i pierwszym tańcem, który Jakub i Julia wykonali do piosenki Dam Ci Wszystko, Czego Chcesz z bajki o Muppetach.

Przebywającym na Santorini nowożeńcom życzymy pięknej podróży poślubnej! 

CZYTAJ TAKŻE: Julia Królikowska rzadko pokazuje się publicznie. Dla festiwalu im. Pawła Królikowskiego zrobiła wyjątek

Julia Królikowska, Jakub Piotr Nowak
Fot. TELUS AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.