Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Klasyka i elegancja... Joanna Przetakiewicz zachwyciła na ściance! Towarzyszył jej ukochany

Okazja była wyjątkowa...

Rafał Kowalski 11 września 2022 12:45
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Za nami ponad dwa lata wyjątkowej troski o dom. Pandemia zatrzymała nieco nasze życie i sprawiła, że to właśnie przysłowiowe cztery kąty stały się dla wszystkich miejscem, które chcemy dopieszczać i o które dbamy jeszcze mocniej, niż kiedykolwiek. Wie o tym Joanna Przetakiewicz, która rozwija swój sklep z wyposażeniem wnętrz – La Mania Home. Projektantka zachwyciła podczas najnowszego eventu marki.

Joanna Przetakiewicz w biało-czarnej stylizacji. Nowy projekt projektanki

Kilka dni temu w warszawskim salonie Maxfliz ponad 200 osób świętowało nową kolekcję Cerrad x La Mania Home. Prezentacja płytek gresowych: Ceppo Nuovo, Brazilian Quartzite, Modern Concrete, Marmo Thassos/Morocco zachwyciła gości. Ich design przywołuje na myśl architekturę i piękno Mediolanu, Nowego Jorku, Rio de Janeiro oraz Maroko. „Zachwyt nad otaczającym światem, ogromna różnorodność krajów, kultur i natury, najpiękniejsze wspomnienia z wakacji, inspiracja mnogością barw, zapachów, smaków i struktur – to wszystko przełożyło się na stworzenie tak unikatowych, a przy tym tak bogatych kolekcji. Wierzymy, że wnętrza wyrażają charakter człowieka, jego emocje i mają niezwykłą moc przekazywania uczuć”, mówiła Ambasadorka projektu, Joanna Przetakiewicz.

SPRAWDŹ TAKŻESocha, Olejnik, Wojciechowska... Plejada gwiazd na premierze książki Joanny Przetakiewicz!

Joanna Przetakiewicz, mąż
Fot. mat.pras

Joanna Przetakiewicz
Fot. mat. pras

Podczas wydarzenia towarzyszyły jej dwie ważne osoby. Pierwszą był Aleksander Przetakiewicz - inicjator nowego projektu a jednocześnie prezes La Manii Home.

Podczas imprezy nie mogło też zabraknąć męża Joanny Przetakiewicz - Rinke Rooyensa - z którym projektantka posyłała ze ścianki uśmiechy fotoreporterom. Naszej uwadze nie umknęło, że zakochani postawili na klasyczne biało-czarne stylizacje, które nie tylko wyglądały skromnie i elegancko, ale i pasowały do siebie. Miło patrzeć na to, jak duże wsparcie dają sobie na co dzień Joanna i Rinke!

ZOBACZ TEŻ: Wyjątkowe stylizacje polskich gwiazd: Przetakiewicz, Lewandowska, Ślotała… Zbierano pieniądze na pomoc Ukrainie

Zobaczcie więcej zdjęć! 

Joanna Przetakiewicz, mąż
Fot. TRICOLORS/East News

Joanna Przetakiewicz, Aleksander Przetakiewicz
Fot. materiał prasowy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?