O NICH JEST GŁOŚNO

Jak oni się kochają! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens opowiedzieli o swojej miłości!

„W dojrzałym związku nie tylko patrzymy na siebie nawzajem, ale w tym samym kierunku”

Olga Figaszewska 20 grudnia 2018 11:17

Jak oni się kochają! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno obchodzili pierwszą rocznicę związku. Wtedy producent obdarował ukochaną 2002 różami! Co mówią o swojej miłości? Jakie sekrety zdradzili? Do tej pory nigdy tak otwarcie nie wypowiadali się na temat swojego związku!  Kto pierwszy powiedział: „Kocham Cię”?

Związek Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Chociaż już kilka miesięcy temu media spekulowały na temat ich miłości, Joanna Przetakiewicz nie komentowała sprawy. Pierwszy raz para pokazała się publicznie na Balu Fundacji TVN. Od tamtej pory nie kryją się z swoim uczuciem. 

W najnowszym wpisie na Instagramie Joanna Przetakiewicz podzieliła się z fanami pełną czułości fotografią z ukochanym. Jednak najważniejsze zawarła w opisie. Widać, że dyrektor kreatywna La Manii jest szczęśliwa, a swoją radością chce podzielić się z całym światem. 

„ON I ONA PO PRZEJŚCIACH. Z PRZESZŁOŚCIĄ I PRZYSZŁOŚCIĄ. Miłość ♥️ dobra jest namiętnością i wsparciem, radością i akceptacją. Nie chce się kogoś ulepszać czy zmieniać, nie chodzi również o to, żeby zmieniać i ulepszać siebie. Najważniejsze, to zaakceptować. Siebie i tego kogoś ♥️ Chcę i mogę. Nie „muszę” lub „powinnam” a już na pewno nie, bo „tak wypada” 🙄

Chciałabym Was namówić do POZBYCIA SIĘ OBAW. Że „może się nie uda?”, „może już nie warto?”, bo nie chcemy dać się zranić ani złamać nikomu ♥️ WARTO dać szansę, wierzyć, ufać. Wtedy miłość przychodzi ♥️
Miłość niedojrzała ( nie ma nic wspólnego z wiekiem) to namiętność, ale często i złość i oczekiwania, wymagania. Niepokój, „czy jestem wystarczająco dobra?”, i „czy on jest tym wszystkim, na co mnie stać?”, wyznała. Po czym dodała: „Dojrzała to umiejętność czerpania z bycia razem. Przeżywania. W dojrzałym związku nie tylko patrzymy na siebie nawzajem, ale w tym samym kierunku”. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: opowiedzieli o swojej miłości

Joanna Przetakiewicz wraz z  Rinke Rooyensem  pojawili się w czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o łączącej ich relacji. 

Poznali się cztery lata temu podczas balu dziennikarzy. „Tańczyłam jak szalona i Rinke napisał do mnie następnego dnia: „Jezu, co za energia!”, zdradziła Joanna Przetakiewicz. Nie spotkali się od razu... Los połączył ich po ponad roku. Projektantka zaprosiła go na własną imprezę. Odkryli, że świetnie się dogadują. Tak ich relacja zaczęła się zacieśniać. Dziś są w szczęśliwym, dojrzałym związku. Dzielą swoje życie między Warszawą, a Londynem. 

Co Joannę Przetakiewicz urzekło w ukochanym? Dyrektor kreatywna La Manii podkreśla, że ceni w nim opiekuńczość, siłę i męskość. 

Oboje są po wielu życiowych doświadczeniach. U swojego boku w końcu odnaleźli upragniony spokój.  „Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. (…) Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać! Ja zawsze tego szukałem i teraz czuję, że to mnie w życiu spotkało, i to jest coś pięknego, co mogę tak fantastycznie docenić”, zaznaczył Rinke w rozmowie z Mateuszem Hładkim. 

Producent wyznał, że dawniej bał się mówić o swoich uczuciach. Trudno było mu wyznać miłość! Przy Joannie poczuł taką potrzebę. „ I tak miałem długo strach mówić to, a teraz mam potrzebę tego”, dodał. 

Trudno od nich oderwać wzrok. Widać, że oboje darzą się miłością! Życzymy im wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.