Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Oto mama i synowie Joanny Przetakiewicz! Jeden z nich pokazał też nową dziewczynę

Tak spędzają święta Bożego Narodzenia...

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 10:00
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Joanna Przetakiewicz święta Bożego Narodzenia spędza w gronie najbliższych. Przy wigilijnym stole nie zabrakło jej mamy, męża oraz synów. Jeden z nich opublikował w mediach społecznościowych rodzinną fotografię. Ponadto podzielił się z internautami romantycznym zdjęciem ze swoją nową dziewczyną, którą tym samym pokazał światu. 

Tak Joanna Przetakiewicz spędza Boże Narodzenie 2020. Do sieci trafiło rodzinne zdjęcie

To pierwsze święta Bożego Narodzenia Joanny Przetakiem i Rinke Rooyensa jako małżeństwa. Do wigilijnego stołu usiedli z nimi mama projektantki oraz dwóch jej synów z partnerkami. Niestety, dwóch ważnych osób zabrakło. „Jako że jeden z moich synów mieszka w Stanach, a tata Rinke mieszka w Amsterdamie, będzie nas przy stole piątka: ja, moja mama, dwóch moich synów i Rinke. Normalnie po świętach zapraszam do siebie bliskich przyjaciół, ale w tym roku niestety tego nie będzie ze względu na epidemię”, wyznała gwiazda w wywiadzie dla Plejady. Jak się okazało, ostatecznie do ich grona dołączyła zarówno partnerka Jakuba Przetakiewicza, jak i nowa dziewczyna Alexa. 

Jeden z synów dyrektor kreatywnej domu mody „La Mania” opublikował na Instagramie świąteczne fotografie. Wśród nich znalazło się też romantyczne zdjęcie Alexa Przetakiewicza z piękną Sandrą. Tym samym pokazał swoją nową dziewczynę światu. Na rozczulającym ujęciu para całuje się na tle imponującej choinki Joanny Przetakiewicz, która jakiś czas temu przykuła uwagę jej zachwyconych fanów. Pierwsza fotografia przedstawia natomiast rodzinne grono projektantki, w którym spędziła tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście jej ukochanej mamy!  

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w ślubnej sesji zdjęciowej VIVY!:

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.