Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Oto mama i synowie Joanny Przetakiewicz! Jeden z nich pokazał też nową dziewczynę

Tak spędzają święta Bożego Narodzenia...

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 10:00
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Joanna Przetakiewicz święta Bożego Narodzenia spędza w gronie najbliższych. Przy wigilijnym stole nie zabrakło jej mamy, męża oraz synów. Jeden z nich opublikował w mediach społecznościowych rodzinną fotografię. Ponadto podzielił się z internautami romantycznym zdjęciem ze swoją nową dziewczyną, którą tym samym pokazał światu. 

Tak Joanna Przetakiewicz spędza Boże Narodzenie 2020. Do sieci trafiło rodzinne zdjęcie

To pierwsze święta Bożego Narodzenia Joanny Przetakiem i Rinke Rooyensa jako małżeństwa. Do wigilijnego stołu usiedli z nimi mama projektantki oraz dwóch jej synów z partnerkami. Niestety, dwóch ważnych osób zabrakło. „Jako że jeden z moich synów mieszka w Stanach, a tata Rinke mieszka w Amsterdamie, będzie nas przy stole piątka: ja, moja mama, dwóch moich synów i Rinke. Normalnie po świętach zapraszam do siebie bliskich przyjaciół, ale w tym roku niestety tego nie będzie ze względu na epidemię”, wyznała gwiazda w wywiadzie dla Plejady. Jak się okazało, ostatecznie do ich grona dołączyła zarówno partnerka Jakuba Przetakiewicza, jak i nowa dziewczyna Alexa. 

Jeden z synów dyrektor kreatywnej domu mody „La Mania” opublikował na Instagramie świąteczne fotografie. Wśród nich znalazło się też romantyczne zdjęcie Alexa Przetakiewicza z piękną Sandrą. Tym samym pokazał swoją nową dziewczynę światu. Na rozczulającym ujęciu para całuje się na tle imponującej choinki Joanny Przetakiewicz, która jakiś czas temu przykuła uwagę jej zachwyconych fanów. Pierwsza fotografia przedstawia natomiast rodzinne grono projektantki, w którym spędziła tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście jej ukochanej mamy!  

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w ślubnej sesji zdjęciowej VIVY!:

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, VIVA! 23/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…