Joanna Liszowska wróciła za kierownicę, Viva! 2014
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Liszowska odzyskała prawo jazdy po feralnej kolizji sprzed trzech lat. Internauci kpią z gwiazdy: „Przesiadam się na komunikację miejską!”

Konrad Szczęsny 20 września 2017 18:50
Joanna Liszowska wróciła za kierownicę, Viva! 2014
Fot. Marlena Bielińska

Joanna Liszowska odzyskała prawo jazdy! Gwiazda serialu „Przyjaciółki”, która pierwszego września 2014 roku spowodowała kolizję pod wpływem alkoholu, ponownie może prowadzić samochód. Paparazzi zauważyli, że aktorka postanowiła uczcić ten fakt w wyjątkowy sposób i wybrała się na przejażdżkę... luksusowym Bentleyem, wartym ponad milion złotych!

Polecamy też: Proces Billa Cosby'ego umorzony, bo ława przysięgłych nie mogła zgodzić się co do wyroku. Prokuratura zapowiada kolejny

Joanna Liszowska odzyskała prawo jazdy po kolizji, którą spowodowała pod wpływem alkoholu

Kolizja z udziałem znajdującej się pod wpływem alkoholu Joanny Liszowskiej rozgrzewała media do czerwoności we wrześniu 2014 roku. Aktorka „Przyjaciółek” uchodziła za ułożoną i stroniącą od skandali osobę, jednak to, że prowadziła samochód, mając 1,2 promila alkoholu we krwi, zaszokowało opinię publiczną. Koniec końców sąd wymierzył gwieździe karę grzywny w wysokości siedmiu tysięcy złotych, którą wpłaciła na cele charytatywne oraz pięć miesięcy prac społecznych, jak również na dwa lata pozbawił ją możliwości prowadzenia pojazdów.

Jak jednak udało się dowiedzieć magazynowi „Flesz”, Joanna Liszowska ponownie przystąpiła do egzaminu na prawo jazdy i pomyślnie przeszła testy. W związku z tym odzyskała stosowne uprawnienia i dzięki temu ponownie może usiąść za kółkiem.

Polecamy też: „Miałem konflikty z prawem, dostałem wyrok za kradzież z włamaniem”. Kim jest Patryk Vega, twórca „Pitbulla”?

Joanna Liszowska w Bentleyu

Joanna Liszowska słynie z zamiłowania do drogich aut. Widywano ją m.in. w Ferrari, Lamborghini czy Maserati. Nic więc dziwnego, że gdy odzyskała prawo pojazdy, uczciła to przejażdżką luksusowym Bentleyem, którego wartość wyceniana jest na ponad milion złotych!

W Internecie nie brakuje złośliwych komentarzy, że w tej sytuacji wielu kierowców w Warszawie planuje przesiąść się z samochodów do komunikacji miejskiej, aby uniknąć spotkania na drodze z Joanną Liszowską.

Polecamy też: Dariusz K. wyszedł z aresztu i nie trafi do więzienia. Kim jest muzyk, którego proces zelektryzował Polskę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?