Joanna Kurowska, Viva! marzec 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kurowska w poruszającym wpisie wspomina zmarłą siostrę...

,,Zawsze będę Cię kochać i pamiętać. Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam"

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2020 20:59
Joanna Kurowska, Viva! marzec 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Los nie szczędzi jej ciosów. ,,Tych bliskich mi osób ostatnio zbyt dużo odeszło. Nieraz się zastanawiam, jak to wszystko przetrwałam, jak dałam sobie radę. I sama nie wiem", wyznała w rozmowie z Dobrym Tygodniem. W krótkim czasie Joanna Kurowska straciła najbliższe osoby. Kilka lat temu pożegnała męża. W ubiegłym roku zmarł ojciec aktorki, a miesiąc temu gwiazda pożegnała siostrę, Hannę.  Jej śmierć jest prawdziwym ciosem dla całej rodziny. Joanna Kurowska nie może pogodzić się jej stratą. Odeszła nagle, niespodziewanie…

Joanna Kurowska o stracie siostry

,,Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania”, napisała Joanna Kurowska 30 lipca .

„Była najlepszym człowiekiem jakiego znałam.
Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami.
Była dobra , dobrocią , jakiej dzisiaj już nie ma......
Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach.
Byłyśmy tak bestrosko szczęśliwe.
Za dwa dni miała przyjechać do mnie ......
Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem , że lubiłaś....
Haniu, jadę do Ciebie.....
Moje serce krwawi....
Boże , wbiłeś we mnie wszystkie noże”, napisała aktorka w pożegnalnym poście.

Joanna Kurowska przeżywa trudne chwile. Na szczęście nieocenionym wsparciem są dla niej najbliżsi i przyjaciele. Niecały miesiąc po odejściu ukochanej siostry, Joanna Kurowska wspomina ją w poruszajacym poście.

„Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. Siostrą, zrobione miesiąc temu w Karwieńskich błotach. Śmierć i rozstanie, to wszystko co musimy wiedzieć o piekle. Wiersz Ks. Twardowskiego - śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą - nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy... miałam to szczęście, że ta miłość i uwaga między nami była. A to, że była wcale nie pomaga”, wyznała Joanna Kurowska.

„Haniu, Zawsze będę Cię kochać i pamiętać... jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma... dobrym naiwnością dziecka”, dodała w poruszającym poście na Instagramie.

Słowa wsparcia gwiazda otrzymuje także od swoich wiernych fanów. 

,,Cokolwiek napiszę, będzie banałem. Trzymaj sie Pani Joanno, Siostra jest już po tej lepszej drugiej stronie. ❤️🙏", ,,Miałam okazję poznać pani Siostrę jako dziecko. Przemiła i ciepła osoba, strasznie mi przykro. Moje kondolencje...", ,,Pani Asiu tulę panią do serca❤️ znam ten okropny ból po stracie bliskiej osoby".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. Siostrą, zrobione miesiąc temu w Karwieńskich błotach. Śmierć i rozstanie, to wszystko co musimy wiedzieć o piekle. Wiersz Ks. Twardowskiego ,, śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy ...... miałam to szczęście , że ta miłość i uwaga między nami była. A to , że była wcale nie pomaga ..............Haniu, Zawsze będę Cię kochać i pamiętać.......jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma..... dobrym naiwnością dziecka.....❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #siostry #sisters❤️ #sisterlove #ból #rozstanie #dlaczego_to_boli #dlaczegoja #dlaczego 😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?