Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O tym jest głośno

Joanna Kulig zagra w hollywoodzkiej produkcji! Udostępniła zdjęcie z wielkimi sławami

Wśród nich Anne Hathaway i Peter Dinklage

Marta Nawacka 17 maja 2022 21:11
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Talent Joanny Kulig już jakiś czas temu został dostrzeżony za Oceanem. Teraz pojawi się ona w kolejnej hollywoodzkiej produkcji, komedii romantycznej „She Came To Me”. Mimo że data premiery filmu nie jest jeszcze znana, to aktorka w swoich mediach społecznościowych podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami z planu. Pozuje na nich w towarzystwie największych sław, między innymi Anne Hathaway i aktora znanego z Gry o Tron, Petera Dinklage'a.

Joanna Kulig – kariera

Utalentowana polska aktorka jest ceniona nie tylko w rodzimym kraju. Po zdobyciu uznania krytyków i roli w nominowanej do Oscara „Zimnej wojnie” Joanną Kulig zainteresowało się również Hollywood, a ona sama otrzymała wiele propozycji współpracy z zagranicznymi twórcami. Jest także szczęśliwą i spełnioną mamą, która z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. „Ustaliłam sama ze sobą, że 70% czasu przeznaczam na dom, a 30% na pracę. Na razie to zdaje egzamin”, mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! w 2020 roku. Zagrała w musicalowym serialu „The Eddy”, który reżyserował zdobywca Oscara Damien Chazelle. W ubiegłym roku okazało się, że aktorka w niedługim czasie pojawi się w kolejnej zagranicznej produkcji. Tym razem będziemy mogli zobaczyć ją w komedii romantycznej „She Came To Me” w reżyserii Rebekki Miller.

Czytaj też: Jerzy Nasierowski w latach 60. był aktorem, ale w tajemnicy przed bliskimi wiódł drugie, przestępcze życie

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

Joanna Kulig w sesji dla magazynu VIVA!, wrzesień, 2014 rok

Joanna Kulig na zdjęciach z gwiazdami Hollywood

W nowym filmie Joanna Kulig wystąpi u boku takich sław, jak między innymi Anne Hathaway, Matthew Broderick, Marisa Tomei czy Tahar Rahim znany z serialu „Wąż”. Na razie nie znamy jeszcze daty premiery produkcji. Póki co w swoich mediach społecznościowych aktorka udostępniła zdjęcia z planu, na których pozuje wraz z członkami obsady i ekipy filmowej.

Na kadrach zamieszczonych przez Joannę Kulig możemy zobaczyć ją w towarzystwie Anne Hathaway, Peterem Dinklagem znanym głównie z roli w hitowym serialu „Gra o Tron”, z członkami ekipy oraz reżyserką, Rebekką Miller, prywatnie żoną Daniela Daya-Lewisa. Pod postem aktorki nie zabrakło gratulacji od kolegów i koleżanek z branży. Gratulacje i wyrazy uznania złożyli między innymi Joanna Moro, Katarzyna Korwin-Piotrowska, Piotr Adamczyk, Maciej Musiałowski czy Maciej Zakościelny. My również gratulujemy Joannie Kulig i życzymy jej dalszych sukcesów!  

Zobacz także: Dominika Tajner zaręczyła się. Kim jest jej narzeczony?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.