Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner zaręczyła się. Kim jest jej narzeczony?

Michał Wiśniewski komentuje...

Karol Sowa 17 maja 2022 19:01
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po 8 latach małżeństwa Dominika Tajner oraz Michał Wiśniewski rozwiedli się. Stało się to niedługo po tym, jak kobieta wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Aktualnie celebrytka jest w szczęśliwym związku. Coraz częściej zaczęła publikować wspólne zdjęcia ze swoim narzeczonym. Jak widać, po wielu miesiącach Dominika znalazła odpowiednią osobę, z którą tworzy zdrową relacje.

Z kim zaręczyła się Dominika Tajner? 

Po rozstaniu z mężem, Dominika Tajner szukała szczęścia. Była w związku z kilkoma mężczyznami, jednak te relacje długo nie przetrwały. Jak się okazuje, kobieta od kilku miesięcy jest ze swoim narzeczonym, Mariuszem Wachem. Jest on jednym z najsłynniejszych polskich pięściarzy. Sportowiec ma na swoim koncie: pasy WBC International oraz federacji TBWA w wadze ciężkiej. Jest on bardzo ceniony przez swoich fanów. Warto dodać, że miał on już 44 walki zawodowe, a 36 z nich wygrał. Jak widać nie jest on tylko dobrym zawodnikiem, ale również partnerem. “Dominika jest mega przyjacielem, teraz narzeczoną, dogadujemy się”, mówił Mariusz o swojej narzeczonej. 

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”

Dominika Tajner i Mariusz Wach, 23.03.2022

Dominika Tajner i Mariusz Wach, 23.03.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Dominika Tajner, VIVA! 2019

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jak Michał Wiśniewski komentuje nowy związek Dominiki Tajner? 

W rozmowie z portalem JastrząbPost.pl Michał Wiśniewski powiedział, że cieszy się, gdy widzi szczęście swoich byłych żon: „Gratulowałem osobiście. Cieszę się bardzo. Chcę mieć wokół siebie szczęśliwych ludzi. Jeżeli odnalazła to szczęście, to cieszę się jej szczęściem. Bardzo dobrze jej życzę. Zawsze życzyłem i zawsze będę jej dobrze życzył”, mówi wokalista zespołu Ich Troje. Dodał również, że nie otrzymał zaproszenia na ślub, więc nie chce dywagować czy pojawi się na ceremonii. W tym samym wywiadzie kiedy został zapytany o to czy zna narzeczonego swojej byłej żony mówił: „Nie, ale widziałem go ostatnio w filmie Poskromienie złośnicy”, odpowiadał.  

Dominika Tajner i Mariusz Wach, 23.03.2022

Dominika Tajner i Mariusz Wach, 23.03.2022
Fot. VIPHOTO/East News

Dominika Tajner VIVA!, 2019

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czego żałuje Weronika Rosati? „Gdyby nie było wypadku samochodowego, nie byłabym kaleką”

Obecnie Michał Wiśniewski wraz ze swoją żoną Polą z którą planuje wznowić przysięgę małżeńską. Wcześniej przeszkodziła im pandemia koronawirusa przez którą musieli zaprosić mniej gości niż planowali. Zarówno Dominice Tajner, jak i Michałowi Wiśniewskiemu życzmy dużo szczęścia. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.