Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne! Joanna Kulig jest w ciąży!

Gwiazda wkrótce zostanie mamą!

Olga Figaszewska 1 października 2018 10:55
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

To jej czas. Joanna Kulig odnosi szereg sukcesów nie tylko na polu zawodowym. Od pewnego czasu media spekulowały na temat ciąży Joanny Kulig. Teraz potwierdziła je sama aktorka! Jej marzenie właśnie się spełnia. Wraz z mężem, Maciejem Bochniakiem, gwiazda powita wkrótce na świecie swoje pierwsze dziecko!

Joanna Kulig w ciąży

 „Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym”, mówiła Joanna Joanna Kulig w wywiadach. W mediach pojawiły się informacje o tym, że aktorka spodziewa się dziecka, ale nikt nie potwierdzał tych informacji. Niedawno w rozmowie z Fleszem agentka gwiazdy mówiła: „Nie komentujemy życia prywatnego Joanny”.

Teraz przyszła pora na oficjalne potwierdzenie! Joanna Kulig miała być gościem specjalnym podczas Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Jak donosi wp.pl gwiazda nie pojawiła się na wydarzeniu. Przyczyny swojej nieobecności przedstawiła w krótkim nagraniu.

„Aktorka wyznała, że jest w ciąży i nie może wyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie”, czytamy na stronie portalu.

Joannie Kulig i jej mężowi życzymy więc wszystkiego!

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.