Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
TYLKO U NAS!

Wiemy, jak będzie wyglądał drugi ślub Joanny Krupy!

Modelka podjęła zaskakującą decyzję...

Rafał Kowalski 4 lipca 2018 15:29
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa i producent Douglas Nunes znają się zaledwie 9 miesięcy, ale najprawdopodobniej jeszcze w tym roku para stanie na ślubnym kobiercu. I choć zakochani nie chcą obnosić się ze swoim związkiem, a wiele szczegółów dotyczących ślubu trzymają tylko dla siebie, nam udało się dowiedzieć o kilku szczegółach ceremonii!

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa - jak będzie wyglądał?

Okazuje się, że znana z zamiłowania do luksusu i rozmachu modelka, zaplanowała najważniejszy dzień w swoim życiu bardzo skromnie. Dlaczego? Wpływ na taki obrót spraw miały między innymi przekonania rodziny Douglasa, którym Joanna się podporządkowała. 

„Ślub będzie naprawdę bardzo skromny, tak zresztą jak i przyjęcie, które zaplanowane jest jedynie na około 30 osób. Nowożeńcom będą towarzyszyć tylko najbliżsi. Asi nie zależy na przepychu i rozgłosie,. Poza tym rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna, więc wszyscy z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni”, mówi nam znajoma pary i dodaje, że miejsce i termin ceremonii młodzi chcą zachować w tajemnicy.

I nic dziwnego, bo sama Joanna wspomniała w ostatniej rozmowie z magazynem VIVA! , że Douglas zmienił jej patrzenie na wiele spraw. Teraz ważna jest dla niej prywatność i... powiększenie rodziny! Modelka porównała nawet obecnego narzeczonego do swojego byłego męża Romaina Zago. „Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem", opowiadała nam.

Życzymy Asi, żeby zgodnie z jej życzeniem, żadne błyski fleszy nie zaburzyły przebiegu dnia jej drugiego ślubu!   

Joanna Krupa z ukochanym Douglasem

Joanna Krupa
Fot. instagram@joannakrupa

Ślubna sesja z pierwszym mężem Romainem

Joanna Krupa, Romain Zago, VIVA! lipiec 2013
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.