Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska
o tym jest głośno

Odmieniona Joanna Kurowska z córką na ramówce Polsatu. Jej metamorfoza wbija w fotel

22-letnia Zofia Świątkiewicz czaruje uśmiechem

Marcjanna Maryszewska 3 sierpnia 2023 13:40
Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska

Przeżyły niewyobrażalny dramat, dziś są dla siebie niczym najlepsze przyjaciółki. Dorosła córka jest największą dumą Joanny Kurowskiej — obie panie właśnie zapozowały razem na ściance! Wydarzyło się to przy okazji jesiennej ramówki Polsatu, pierwszej przygotowanej w całości przez Edwarda Miszczaka. Aktorka i 22-letnia Zofia niewątpliwie skradły całe show, a oczy wszystkich zwrócone były wyłącznie ku nim! Zobaczmy, jak się prezentowały...

Joanna Kurowska o relacjach z dorosłą córką

W 2021 roku aktorka wraz z córką udzieliły VIVIE! obszernego wywiadu, w którym opowiedziały o swojej pięknej więzi. Joanna Kurowska i Zofia Świątkiewicz tworzą nierozerwalny duet. "Zosia jest niezwykle uduchowioną osobą, mądrą i nadwrażliwą, po prostu ładnym człowiekiem, to się tak tylko dobrze złożyło" — mówiła mama 22-latki. Pociecha to jej największa duma i szczęście, kochają się ponad wszystko.

CZYTAJ TAKŻE: Muniek Staszczyk pokazał zdjęcie z córką. Takie kadry to rzadkość! Tak wygląda Maria

Zosia marzy, aby pójść w jej ślady. Bardzo podziwia mamę i z czułością mówi o ich relacji, którą wypracowały sobie na przestrzeni lat. "Czasami odnoszę wrażenie, że w poprzednim życiu – wierzę w reinkarnację – to ja byłam matką mojej mamy, a mama moją córką. Tak naprawdę, mimo swoich doświadczeń, wiedzy, jest niezorganizowana życiowo, chociaż fundamenty ma bardzo mocne. I silny kręgosłup moralny, którego nie kaleczą jej wszystkie niedobre lekcje życiowe. Dużo osób widzi mamę jako roztargnioną, zapominającą o telefonie, chociaż się umówiła. I nie wiedzą, że mama wierzy w ludzi, których chce mieć wokół siebie, i to jest piękne. A reszta… Jest łatwowierna, takie dziecko, które się zagapi. Gdy idę z nią po Warszawie, traktuje krajobraz jak sklep z zabawkami. Podejdzie, powącha kwiatka. Mówię: „Mamo, idziemy”, a ona, że taki piękny kwiatek. Czasem czuję się, jakbym szła z dzieckiem. A z drugiej strony ten jej silny kręgosłup, który chroni ją przed pomyłkami. Uważam, że jest cudowna" — opowiadała Krystynie Pytlakowskiej.

Joanna Kurowska z córką Zofią Świątkiewicz, VIVA! 10/2021

Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska

Joanna Kurowska zapozowała z dorosłą córką na ściance

Teraz cała Polska zachwyca się uwielbianą artystką oraz jej pociechą, które pojawiły się razem podczas tegorocznej ramówki Polsatu! Panie zapozowały właśnie na ściance, obejmując się i posyłając całusy fotoreporterom! Wszyscy zwracają uwagę na opaleniznę Joanny Kurowskiej oraz jej elegancką stylizację. Tymczasem Zosia Świątkiewicz oczarowała zgromadzonych delikatną urodą oraz promiennym uśmiechem. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Borysa Szyca zachwyciła w odważnej stylizacji! Nastolatka promuje film, w którym wystąpiła u boku sławnego taty

Tak mama i córka zaprezentowały się 3 sierpnia na ściance podczas jesiennej ramówki Polsatu. I trzeba przyznać, że obie wyglądają absolutnie fenomenalnie! Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.  

Joanna Kurowska z córką Zofią Świątkiewicz podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, 3.08.2023

Fot. Podlewski / AKPA

Fot. Podlewski / AKPA

Joanna Kurowska, córka Zofia Świątkiewicz, ramówka telewizji Polsat, Warszawa, 03.08.2023 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.