Fot. AKPA
o tym się mówi

Córka Borysa Szyca zachwyciła w odważnej stylizacji! Nastolatka promuje film, w którym wystąpiła u boku sławnego taty

W produkcji wcielili się w role... ojca i córki

Marcjanna Maryszewska 2 sierpnia 2023 07:49
Fot. AKPA

Nastoletnia córka Borysa Szyca szturmem podbija świat filmu! Sonia Szyc jest piękna, ale przede wszystkim bardzo utalentowana. Aktorski debiut ma już dawno za sobą — obecnie jest zajęta promocją filmu "Miało cię nie być", w którym zagrała razem z tatą! Oboje zagościli niedawno na 17. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi". Okazja była wyjątkowa...

Sonia Szyc idzie w ślady ojca

Pociecha Borysa Szyca wkracza w dorosłość oraz buduje pozycję w artystycznym świecie. W styczniu Sonia Szyc skończyła 18 lat, a już ma za sobą wielki debiut filmowy! Nie brakuje również sukcesów. Na tegorocznej gali Mastercard OFF Camera przyznano jej jedną ze specjalnych nagród, czyli Mastercard Rising Star — za rolę w filmie "Miało cię nie być", w którym zagrała razem z tatą! "Za naturalny talent i łatwość odegrania złożonych emocji postaci przechodzącej przez ciężki osobisty dylemat w młodym wieku. Wierzymy w to, że ta rola to początek długiej i wspaniałej kariery" — brzmiał werdykt jury.

CZYTAJ TAKŻE: Ubierał z nią choinkę, była jego oczkiem w głowie. Córka Ryszarda Riedla wciąż ma przy sobie cenną pamiątkę po ojcu

O produkcji we wzruszających słowach pisał aktor w maju ubiegłego roku. Poinformował wówczas, że Sonia weźmie udział w nowym projekcie. "Dziś stanąłem z moją córką przed kamerą. Pierwszy raz była na planie kiedy kręciłem Oficera. Później wielokrotnie mnie odwiedzała, bawiąc się w przyczepie lub biegając po planie. Ale nigdy nie chciała być aktorką. Tak przynajmniej mówiła… Dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem" - brzmiał opis pod wspólnymi zdjęciami ojca i córki.

Borys Szyc i Sonia Szyc promują wspólny film

Film "Miało cię nie być" jest dla nich szczególnie ważny — zagrali w nim bowiem ojca i córkę. To poruszająca opowieść o 17-letniej dziewczynie, która na pewnym etapie swojego życia wkracza do świata taty, z którym dotychczas nie utrzymywała żadnych kontaktów. "Praca nad filmem okazała się cudownym spotkaniem na wielu poziomach. Zrozumiałem, że nie trzeba mieć na wszystko odpowiedzi ani być mistrzem świata, bo potrzeba perfekcjonizmu potrafi przynieść tylko cierpienie. Myślę, że żyjemy w czasach, w których młodzi potrzebują od nas wsparcia i obecności" — mówił Borys Szyc w rozmowie z Głosem Dwubrzeża.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kaczorowska-Pela zorganizowała córkom niesamowite urodziny!

Po udziale w krakowskim festiwalu Sonia Szyc znów została gwiazdą wydarzenia o podobnej randze. Teraz oboje pojawili się na festiwalu "Dwa Brzegi", gdzie zaprezentowane zostały efekty ich wspólnej pracy. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie z Grażyną Torbicką, która jest dyrektor artystyczną festiwalu. Trzeba przyznać, że Sonia to naprawdę piękna dziewczyna — na wydarzeniu pojawiła się w odważnej stylizacji, odsłaniającej ramiona oraz brzuch.

Bardzo przypomina sławnego tatę?  

Fot. Instagram: bnpparibas_dwabrzegi

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.