Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
Z życia gwiazd

Muniek Staszczyk pokazał zdjęcie z córką. Takie kadry to rzadkość! Tak wygląda Maria

Podobna do sławnego taty?

Marta Nawacka 3 sierpnia 2023 10:00
Muniek Staszczyk, VIVA! 6/2010, VIVA! marzec 2010
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Od wielu dekad obecny jest na polskiej scenie muzycznej i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów. Muniek Staszczyk jest nie tylko spełnionym i utalentowanym muzykiem, ale także szczęśliwym mężem i ojcem. Teraz w swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z ukochaną córką, Marią. Takie kadry to rzadkość!

Muniek Staszczyk – życie prywatne

Od kilku dekad możemy podziwiać go na scenie muzycznej. Muniek Staszczyk, wraz z zespołem T. Love, którego jest liderem, stworzył wiele niezapomnianych hitów. Artysta cieszy się ogromną sympatią fanów oraz popularnością.

W życiu prywatnym od ponad trzydziestu lat jest szczęśliwym mężem Marty Staszczyk, z którą doczekał się dwójki dzieci: syna Jana oraz córki Marii. Artysta bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie wypowiada się w tej kwestii. Podobnie jest z jego profilami w mediach społecznościowych – trudno znaleźć w nich urocze, rodzinne kadry.

Czytaj też: Córka Czesława Niemena dorastała w cieniu starszej siostry i sławnego ojca. Dziś stroni od mediów i sławy

Muniek Staszczyk na zdjęciu z córką

Choć przeważnie na swoim profilu artysta dzieli się kulisami pracy, to czasami zdarza się, że dzieli się również prywatnymi ujęciami, na których najczęściej pozuje sam lub ze swoim psem. Pod koniec czerwca zrobił jednak wyjątek i zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie ze ślubu córki. Teraz poszedł o krok dalej i podzielił się z fanami fotografią, na której pozuje wraz z córką Marią. Okazuje się, że tata i córka wybrali się razem na koncert Depeche Mode.

„A my z córeczką na Depeche na Narodowym”, napisał Muniek Staszczyk pod fotografią. W komentarzach nie zabrakło wyrazów zachwytu nad urodą Marii, fani życzyli tacie i córce udanej zabawy, a także zauważyli, że młoda kobieta jest niezwykle podobna do swojej mamy. „Niezapomnianych wrażeń. Córka to kopia mamy”, mogliśmy przeczytać.  

Zobacz także: Brat Roberta Karasia ujawnił bolesną prawdę. Nie rozmawiają ze sobą od czterech lat

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.