Joanna Jędrzejczyk z mamą
Fot. X-news
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Mama Joanny Jędrzejczyk nigdy nie widziała jej walki!

Teraz razem wybrały się w niezapomnianą podróż do Meksyku...

Weronika Kostyra 23 października 2019 20:23
Joanna Jędrzejczyk z mamą
Fot. X-news

Joanna Jędrzejczyk i jej mama Anna będą bohaterkami kolejnego odcinka programu Starsza pani musi fiknąć. Razem wybrały się w niezapomnianą podróż do Meksyku, gdzie mama polskiej zawodniczki została postawiona przed prawdziwymi wyzwaniami. Tej przygody nie zapomną do końca życia…

Kim jest mama Joanny Jędrzejczyk?

Anna Jędrzejczyk jest mamą trzech córek – Joanny i jej siostry bliźniaczki Katarzyny oraz ich starszej siostry Ewy. Razem z mężem Janem przez wiele lat prowadziła sklep osiedlowy w Olsztynie. W ich rodzinie nigdy nie było tradycji sportowych. „Może to właśnie moja kariera będzie wstępem do naszych sportowych tradycji rodzinnych. Po wielu latach udało mi się namówić mamę na zamknięcie sklepiku i przejście na emeryturę ze względu na jej problemy zdrowotne”, mówiła Joanna Jędrzejczyk VIVIE!

Joanna Jędrzejczyk jest zawodniczką MMA i boksu tajskiego. Z mamą łączy ją bardzo bliska więź. Pani Anna zawsze wspierała jej sportową karierę i cieszy się z sukcesów, ale co ciekawe nie wiedziała ani jednej walki córki! Właśnie dlatego Joanna w Meksyku zorganizowała dla mamy niespodziankę – pani Anna zmierzy się z zawodowymi zawodnikami wrestlingu! Następnie matkę i córkę czeka przejażdżka monster truckiem, wizyta w ekstremalnym parku rozrywki oraz skok z dużej wysokości… Po nakręceniu odcinka Joanna Jędrzejczyk zaskoczona napisała na Instagramie, że nie spodziewała się, że jej mama jest aż tak odjazdowa!

Niezapomniana przygoda i wielkie emocje to jednak tylko część programu Starsza pani musi fiknąć. Dla Joanny Jędrzejczyk i jej mamy wyjazd do Meksyku to przede wszystkim spełnienie wielkiego marzenia o wspólnym podróży. Planowały to od lat, ale dopiero teraz się je zrealizować. Joannę i panią Annę łączy wyjątkowa więź, a wspólny wyjazd był okazją do szczerych rozmów i wzruszeń.

Ósmy odcinek programu Starsza pani musi fiknąć już dzisiaj o godzinie 21.30 w TVN. Powtórka będzie emitowana w niedzielę 27 października o godzinie 18. 

Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.