Joanna Jędrzejczyk z mamą
Fot. X-news
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Mama Joanny Jędrzejczyk nigdy nie widziała jej walki!

Teraz razem wybrały się w niezapomnianą podróż do Meksyku...

Weronika Kostyra 23 października 2019 20:23
Joanna Jędrzejczyk z mamą
Fot. X-news

Joanna Jędrzejczyk i jej mama Anna będą bohaterkami kolejnego odcinka programu Starsza pani musi fiknąć. Razem wybrały się w niezapomnianą podróż do Meksyku, gdzie mama polskiej zawodniczki została postawiona przed prawdziwymi wyzwaniami. Tej przygody nie zapomną do końca życia…

Kim jest mama Joanny Jędrzejczyk?

Anna Jędrzejczyk jest mamą trzech córek – Joanny i jej siostry bliźniaczki Katarzyny oraz ich starszej siostry Ewy. Razem z mężem Janem przez wiele lat prowadziła sklep osiedlowy w Olsztynie. W ich rodzinie nigdy nie było tradycji sportowych. „Może to właśnie moja kariera będzie wstępem do naszych sportowych tradycji rodzinnych. Po wielu latach udało mi się namówić mamę na zamknięcie sklepiku i przejście na emeryturę ze względu na jej problemy zdrowotne”, mówiła Joanna Jędrzejczyk VIVIE!

Joanna Jędrzejczyk jest zawodniczką MMA i boksu tajskiego. Z mamą łączy ją bardzo bliska więź. Pani Anna zawsze wspierała jej sportową karierę i cieszy się z sukcesów, ale co ciekawe nie wiedziała ani jednej walki córki! Właśnie dlatego Joanna w Meksyku zorganizowała dla mamy niespodziankę – pani Anna zmierzy się z zawodowymi zawodnikami wrestlingu! Następnie matkę i córkę czeka przejażdżka monster truckiem, wizyta w ekstremalnym parku rozrywki oraz skok z dużej wysokości… Po nakręceniu odcinka Joanna Jędrzejczyk zaskoczona napisała na Instagramie, że nie spodziewała się, że jej mama jest aż tak odjazdowa!

Niezapomniana przygoda i wielkie emocje to jednak tylko część programu Starsza pani musi fiknąć. Dla Joanny Jędrzejczyk i jej mamy wyjazd do Meksyku to przede wszystkim spełnienie wielkiego marzenia o wspólnym podróży. Planowały to od lat, ale dopiero teraz się je zrealizować. Joannę i panią Annę łączy wyjątkowa więź, a wspólny wyjazd był okazją do szczerych rozmów i wzruszeń.

Ósmy odcinek programu Starsza pani musi fiknąć już dzisiaj o godzinie 21.30 w TVN. Powtórka będzie emitowana w niedzielę 27 października o godzinie 18. 

Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…