Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof i Joanna Ibiszowie opublikowali pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Znamy płeć oraz imię ich małej pociechy 

„Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie"

Karol Sowa 20 września 2022 20:59
Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem. Przypomnijmy, że popularny prezenter był wcześniej w dwóch małżeństwach. Z pierwszą żoną, Anną Zejdler powitał na świecie Maksymiliana. Później poznał Annę Nowak, z którą doczekał się kolejnego syna, Vincenta. A dzisiaj? Jest szczęśliwym mężem oraz świeżo upieczonym tatą. Jego nową miłością jest Joanna Kudzbalska. Zakochani w tamtym roku stanęli przed ołtarzem. Powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Niedawno dumni rodzice zdradzili płeć oraz imię nowo narodzonego dziecka. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostali rodzicami 

O tym, że oboje zostaną rodzicami dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Para przekazała tę wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieścili wtedy zdjęcie, na którym przyszła mama pokazała krągłości. U jej boku nie zabrakło Krzysztofa Ibisza. ,,Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy❤️", pisali wówczas. Małżeństwo z niecierpliwością czekało na dzień narodzin, który jest już za nimi. Dwa dni temu powitali na świecie swoje maleństwo. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Najmłodszy syn Anny Przybylskiej niemal nie pamięta mamy: „Codziennie myślę o mamie i wtedy moja twarz robi się smutna”

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub. Zdjęcia z uroczystości
Fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz dodał zdjęcie dziecka. Jaka jest jego płeć i imię? 

Joanna i Krzysztof Ibiszowie w końcu doczekali się dnia porodu. W tym wszystkim wspierali ich fani, którzy mocno trzymali kciuki za popularną parę. Dwa dni temu ich marzenie się spełniło. ,,Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze”, informował Pomponik. Izabela Janachowska również podzieliła się swoimi odczuciami. ,,Za kulisami rozmawialiśmy sobie, pokazywał zdjęcia, jest bardzo przejęty z tego, co wiem. To jest bardzo świeży temat, super ekscytacja, ogromna radość w ich rodzinie. Bardzo pragnęli tego dzidziusia i jest, więc ja się bardzo cieszę jak się spełniają marzenia. […] Tak na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że podobne jest do Asi. Co do płci – znam. Ale dopóki Krzysztof nic nie powie, to ja też nie mogę”, mówiła dla portalu JastrząbPost

Dopiero we wtorek 20 września zakochani zdecydowali się opublikować piękne zdjęcia. ,,18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz 👶🏼❤️. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy 🙏🏻Naszym Kochanym Rodzicom❤️. Dr Marcie Szajnik 🩺dziękujemy za uważne prowadzenie ciąży, douli Julicie Księżyckiej @doula_julita_ksiezycka za wszystkie cenne rady i opiekę przed porodem🌸, kochanej położnej Kasi Kleczkowskiej💚 @kasiatrzaska za nieocenioną pomoc w tym pięknym i trudnym momencie, którego nie da się opisać słowami🙌. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie💚. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury💚. 

Dziękujemy za wsparcie wszystkim Naszym Przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli🙌. 

Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie 👩🏼👶🏼👨🏻❤️”, czytamy na ich Instagramie. 

Pod postem pojawiło się wiele pięknych komentarzy od fanów i najbliższych. My również gratulujmy i życzymy wszystkiego co najlepsze.   

CZYTAJ TEŻ: Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem od niemal dwóch dekad. Oto historia ich miłości

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz
Fot. Krzysztof Ibisz Instagram/@krzysztof_ibisz_official

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.