Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Z OSTATNIEJ CHWILI

Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci! Joanna Ibisz urodziła

Dziecko przyszło na świat kilka dni przed terminem

Konrad Szczęsny 18 września 2022 21:02
Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wielka radość u uwielbianego prezentera Polsatu! Jak donoszą media, Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci. Jego żona Joanna urodziła zdrowe dziecko. Dumni rodzice wprost nie posiadają się ze szczęścia!

Trzecie dziecko Krzysztofa Ibisza już na świecie! Jak czuje się mama?

Jeszcze na początku miesiąca Joanna Ibisz opublikowała efekty zjawiskowej sesji zdjęciowej z pokaźnym ciążowym brzuszkiem. Dumna mama promieniała i widać było, że zbliżający się poród dodaje jej niezwykłej energii. Wszystko wskazuje na to, że rozwiązanie już nastąpiło. Informację jako pierwszy podał serwis Pomponik. Trzecie dziecko Krzysztofa Ibisza przyszło na świat odrobinę wcześniej niż zakładano...

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze”, twierdził informator portalu.

Póki co nie wiadomo nic na temat płci ani imienia maleństwa... Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych wieści ze strony Krzysztofa i Joanny Ibiszów.

Czytaj także: Żona Krzysztofa Ibisza zaprezentowała się w pięknej sesji ciążowej. Fani są zachwyceni 

Krzysztof i Joanna Ibiszowie: długo ukrywali swój związek

To była miłość od pierwszego wejrzenia! Przynajmniej ze strony prezentera... Gdy zobaczył młodszą o 27 lat Joanną Kudzbalską, byłą uczestniczkę „Top model”, wprost oniemiał z wrażenia. 

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba”, wyznał rozemocjonowany prowadzący „Taniec z gwiazdami”.

Długo ukrywali swój związek przed mediami. Zaręczyny w ich przypadku udały się dopiero za trzecim razem. Ślub wzięli w 2021 roku, o czym Krzysztof Ibisz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla wielu osób było to duże zaskoczenie... Na początku czerwca zdradzili natomiast, że zostaną niebawem rodzicami.

Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj także: Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska. Zaręczyli się za trzecim razem, swój związek długo trzymali w sekrecie 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.