MAGAZYN VIVA!

Jerzy Bralczyk: „Bardzo dobry jest układ, gdy spotyka się psycholog i językoznawca’’

„Pan od języka’’ o małżeństwie z Lucyną Kirwil

Damian Duda 8 czerwca 2018 13:00

Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk zatytułowali swoją pierwszą wspólną książkę Pokochawszy. „Kocham – to jeszcze nie wiem, czy to uczucie na dłużej. Ale pokochawszy to już na całe życie”, wyjaśnia żona Jerzego Bralczyka. Profesor języka polskiego i pani psycholog w błyskotliwej rozmowie z Krystyną Pytlakowską opowiedzieli o swoim niezwykłym małżeństwie, niekończących się rozmowach oraz o tym, kto ma charakterek, a kto charakterek. 

Rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Lucyną Kirwil i Jerzym Bralczykiem do przeczytania w najnowszym wydaniu VIVY!, już dostępnym w sprzedaży. Co jeszcze w tym numerze dwutygodnika? 

Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018, okładka
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

VIVA! 11/2018

Czy nie boi się przemijania? Jak jej się udało... nie popaść w alkoholizm. Grażyna Torbicka w ogniu pytań Piotra Najsztuba. „Czy myślę o tacie? Ja z nim żyję codziennie’’. Kasia Wodecka-Stubbs w pierwszą rocznicę śmierci ojca wspomina genialnego muzyka. Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk o swoim niezwykłym małżeństwie i niekończących się rozmowach o tym, kto ma charakter, a kto ma charakterek. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.