Jarosław Kret, Viva! kwiecień 2013
Fot. Marcin Kempski
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Kret jest zakochany. Ukochana była przy nim w trudnym czasie

„Opiekowała się mną, uświadamiała, że nie jestem sam”

Olga Figaszewska 20 stycznia 2021 16:51
Jarosław Kret, Viva! kwiecień 2013
Fot. Marcin Kempski

Jarosław Kret nie wraca do przeszłości, ale z radością spogląda w przyszłość. Dziennikarz odnalazł szczęście. W rozmowie z mediami potwierdził, że nie jest już singlem. Ukochana pomogła mu przetrwać gorsze chwile.

Jarosław Kret o miłości

Ma za sobą trudny czas. Dziennikarz przez półtora roku zmagał się z depresją. Dzięki ogromnemu wsparciu  udało mu się wygrać z chorobą. Był gotowy na to, aby otworzyć nowy rozdział swojego życia. „Depresja nie wybiera, idzie jak walec, jak czołg, ale można z niej wyjść - oto wyraźny przykład. Wyszedłem. Wyzdrowiałem. Daję świadectwo! Półtora roku terapii i przyjaciele. I znowu mam skrzydła. (...) Odnajdujmy tych, co cierpią i nie piętnujemy ich, a pomagajmy. Wspolnie wygrajmy z depresją!”, pisał na Instagramie w 2019 roku.

Niedawno Jarosław Kret ciężko przeszedł COVID-19. Choroba odebrała mu siły. Prezenter opisywał, ze nie był w stanie podnieść się z łóżka. „Nagle dopadła mnie gorączka podchodząca pod 40 stopni, niewiele pamiętam z reszty dni. (...) Ja tylko piłem wodę i prawie nic nie jadłem. Schudłem 8 albo 10 kilo”, mówił.

„Nigdy w życiu tak ciężko nie chorowałem. To już od lekarzy słyszałem, że ja byłem na krawędzi... Nie wiem więc, dlaczego nie wzięto mnie do szpitala”, podkreślał Jarosław Kret w rozmowie z Super Expressem.

Nie był jednak sam. Opiekowała się nim wyjątkowa, bliska osoba. W rozmowie z Twoim Imperium pogodynek nie ukrywał, że jest dla niego bardzo ważna. „Opiekowała się mną, uświadamiała, że nie jestem sam”, zaznaczał. Wtedy także wyznał:

„Nie jestem singlem. Otaczają mnie przyjaciele sprawdzeni w ciężkich chwilach: miałem depresję po utracie pracy i zachorowałem na COVID-19”.

Jarosław Kret, VIVA! 3/2018
Fot. Olga Majrowska

Jarosław Kret nie zdradza wiele. Jedno jest pewne... Nie zamierza afiszować się z uczuciem.

„Miłość trzeba pielęgnować, nie trąbić o niej wszem i wobec. To nie plakat, który ma wisieć na płocie. Nie raz widziałem, jak ktoś ogłaszał swoją miłość we wszystkich mediach, a później było rozstanie łzy złości, topienie smutku w alkoholu itp. Ale po dwóch tygodniach była kolejna miłość i kolejne wyznania. Ja nie rozpowiadam o swej miłości, bo jest to intymne wyznanie i zachowania, które rezerwuję przede wszystkim dla tej bliskiej osoby, którą obdarzam uczuciem”, dodał w rozmowie z Życiem na gorąco.

Swego czasu media łączyły pogodynka z uczestniczką programu MasterChef, Kariną Zuchorą. Już w 2019 roku Czy to ona jest wybranką Jarosława Kreta? Dziennikarz nie komentował tych doniesień.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.