Jamie Dornan jako Christian Grey, Nowe oblicze Greya, Pięćdziesiąt twarzy Greya
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Dlaczego Jamie Dornan nie pokazał się całkiem nago w filmach o Christianie Greyu?

Weronika Kostyra 7 lutego 2018 20:00
Jamie Dornan jako Christian Grey, Nowe oblicze Greya, Pięćdziesiąt twarzy Greya
Fot. East News

 

Jamie Dornan z dnia na dzień zdobył wielką sławę, dzięki serii filmów o Christianie Greyu. Według wywiadu, jakiego ostatnio udzielił, to ostatni raz, kiedy wciela się w tę postać. To jednak wystarczyło by zdobyć wielką sławę i zostać ucieleśnieniem fantazji seksualnych milionów kobiet na całym świecie.

 

Polecamy też: Już niedługo premiera „Nowego oblicza Greya”! Przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

 

Jamie Dornan o nagości w filmach o Christianie Greyu

Przystojny aktor dzięki roli Christiana Greya stał się niezwykle popularny, problem polega na tym, że wielu fankom wydaje się, że on i filmowy kochanek to ta sama osoba. Prywatnie jest zupełnie inną osobą – od 10 lat jest ze swoją żoną Amelią Warner i razem wychowują dwie córki w domu na wsi.

 

Mimo tak odważnych scen w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego kontynuacjach, pewne granice nie zostały przekroczone i filmy nie pokazały aktorów całkowicie nago. Wedle plotek odtwórcy głównych ról nie zgodzili się, na to, choć producenci oferowali im za to astronomiczne kwoty. Jak skomentował to Jamie Dornan?

 

„To było 30 milionów dolarów za pokazanie jednego jądra [śmiech]. Nie, tak naprawdę informacja o oferowaniu pieniędzy za nagość jest fałszywa. Taka sytuacja nie miała miejsca. W filmie i tak widać dużo mojego tyłka, to mi nie przeszkadza. Widać dużo piersi Dakoty. Pokazałbym swoje piersi, gdybym je miał. Myślę, że nie musieliśmy pokazywać reszty, bo to nie jest istotne dla historii. Nie robimy porno, chociaż niektórzy tak twierdzą”, powiedział w rozmowie z amerykańską edycją „Elle”, rozwiewając wątpliwości. Do scen, które wymagały nagości, aktorzy w odosobnieniu zakładali specjalne osłonki na intymne części ciała.

 

 

😭🔥😍 {#jamiedornan }

Post udostępniony przez Jamie Dornan (@_jamie_dornan_)

 

Czytaj też: Nie uwierzycie, jak wyglądał Jamie Dornan! Filmowy Christian Grey przeszedł niesamowitą metamorfozę

 

Jamie Dornan już dawno wyznał, że na wszelki wypadek razem z żoną zdecydowali, że nie będzie ona oglądać filmów, dzięki którym jej mąż zrobił oszałamiającą karierę. Sam aktor twierdzi, że rola Greya nie zmieniła jego życia tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. „Moje życie zmieniło się niezmiernie od czasu „Pięćdziesięciu twarzy…”. Ale nie jako bezpośredni rezultat filmu. Cztery dni przed pierwszym filmem na świat przyszło nasze pierwsze dziecko. Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego i trzeciego filmu, mieliśmy drugie dziecko. Ta szalona zmiana dotycząca kariery w zasadzie tylko odsunęła mnie od moich dzieci. To praca. Praca, którą kocham i którą uważam za bardzo satysfakcjonującą. Ale to tylko praca”, powiedział.

 

Zobacz także: Marzą o nim miliony fanek, a dla niego liczy się tylko żona! Jak kocha Jamie Dornan, filmowy Christian Grey?

 

Jamie Dornan
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.