księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Archie Harrison otrzymał wyjątkowy prezent na urodziny. Dostał go od amerykańskiej gwiazdy!

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 7 maja 2020 13:52
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego skończył roczek. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie zapomnieli tego dnia złożyć małemu chłopu urodzinowe życzenia. Na profilu na Instagramie księcia Karola i księżnej Camilli, księcia Williama i księżnej Kate, a także królowej Elżbiety II pojawiły się zdjęcia małego chłopca, pod którymi zamieszczono kilka miłych słów. W dniu urodzin Archiego jego rodzice podzielili się także ze światem nagraniem, na którym mamy okazję zobaczyć, jak teraz wygląda syn pary. Na nagraniu księżna Meghan czyta Archiemu książkę. Okazuje się, że jest ona prezentem od bardzo bliskiej osoby. Poznajcie szczegóły.

Urodzinowy prezent Archiego

Urodziny w brytyjskiej rodzinie królewskiej zwłaszcza tych członków, którzy są bliską rodziną z królową, są bardzo hucznie obchodzone. Windsorowie zawsze pamiętają, by złożyć solenizantowi urodzinowe życzenia. Takie pojawiają się również w social mediach. Gdy Archie Harrison, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego skończył roczek, rodzina królewska nie zapomniała złożyć mu życzenia. Wszyscy z niecierpliwością czekali także na zdjęcie bądź wideo od samej książęcej pary Sussex. Małżeństwo odkąd wyprowadziło się do Los Angeles, rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia. Nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie będziemy mieli okazję zobaczyć ich synka. Urodziny okazały się być idealną okazją do tego, by pokazać, jak wygląda teraz Archie. A chłopiec rośnie jak na drożdżach i internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Krótkie wideo, na którym Meghan czyta synowi bajkę Duck Rabbit szybko podbiło internet. Fani są zachwyceni słodkim nagraniem i tym, jak naturalnie wyglądała na nim Meghan. Para opublikowała wideo, by wesprzeć fundację Save The Children, która zbiera fundusze na pomoc w walce z koronawirusem. Okazuje się, że Duck Rabbit to ulubiona książka małego chłopca, a jest ona prezentem od przyjaciółki rodziny. Według brytyjskich mediów książkę wręczyła Meghan i Harry'emu Oprah Winfrey, znana dziennikarka. Na czytanej przez Meghan książce widzimy naklejkę z napisem: Club Book Archiego. 

Oprah Winfrey już wcześniej publicznie obiecywała, że zamierza podesłać książęcej parze Sussex książki dla ich pociechy. Przypomnijmy, że w 1996 roku dziennikarka założyła swój klub książek i co jakiś czas zachęca swoich widzów do czytania konkretnej książkowej pozycji. „Mam standardowy prezent, który robię ludziom, na których mi naprawdę zależy… to dziecko będzie mieć wystarczająco dużo nowych książek, aby czytać całe życie”, mówiła w wywiadzie dla Access Hollywood. To piękny gest z jej strony, prawda? 

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Koronawirus
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.