Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Archie obchodzi pierwsze urodziny. Księżna Meghan podzieliła się wyjątkowym nagraniem 

Chłopiec to wierna kopia taty!

Gabriela Czernecka 6 maja 2020 14:08
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego obchodzi dziś pierwsze urodziny. Już kilka dni temu zagraniczne media informowały, że książęca para Sussex zamierza pokazać fanom swoją pociechę. Właśnie do sieci trafiło nagranie, na którym mamy okazję podziwiać Archiego. Patrząc na nie, nikt nie ma wątpliwości, że mały Archie wygląda dokładnie tak jak jego tata w dzieciństwie. Zobaczcie sami!

Urodziny syna Meghan i Harry'ego

Syn Meghan i Harry'ego skończył właśnie roczek! Książęca para Sussex początkowo chciała zapewnić dziecku jak największą prywatność. Chłopiec nie otrzymał więc oficjalnego tytułu od królowej. Co więcej małżeństwo już pod koniec ubiegłego roku informowało, że zamierza nieco usunąć się w cień i wieść życie z dala od  królewskiego dworu. Z tym wiązała się w końcu ich wyprowadzka do Frogmore Cottage, a później rezygnacja z królewskich obowiązków i przeprowadzka do Los Angeles. 

Książęca para Sussex wiedzie teraz spokojne życie o jakim marzyli, z dala od mediów i monarchii. Nic dziwnego, że ich syn również rzadko pojawia się publicznie. Specjalnie dla swoich fanów Meghan i Harry od czasu do czasu dzielą się zdjęciami swojego maleństwa. Robią to jednak sporadycznie i zwykle towarzyszy temu jakiś większy cel. Tym razem nie mogło być inaczej. Archie Harrison Mountbatten-Windsor skończył właśnie roczek. W niecierpliwości oczekując na najnowsze wideo lub zdjęcie chłopca, mieliśmy okazję zobaczyć, jak urodziny Archiego uczcili inni członkowie rodziny królewskiej. Na Instagramie rodziny królewskiej Royal Family opublikowano zdjęcie królowej z chłopcem z podpisem: „Wszystkiego najlepszego dla Archiego, który kończy dziś roczek”, napisano. Przypomnijmy, że Archie jest ósmym prawnukiem królowej. Fotografię zamieścił także książę Karol.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Syn królowej dodał swoje zdjęcie z Archiem i Harrym. Fotografie wykonał Chris Allerton podczas chrztu chłopca w ubiegłym roku. „Wszystkiego najlepszego dla Archiego”, podpisano zdjęcie. Życzeń nie zapomnieli złożyć Archiemu także księżna Kate i książę William.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Clarence House (@clarencehouse)

Książęca para Cambridge podzieliła się fotografią z chrztu chłopca, którą podpisali: „Życzymy Archiemu wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin”. W końcu przyszła także pora na zdjęcie lub wideo od rodziców chłopca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing Archie a very happy first birthday today! 🎈

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Księżna Meghan i książę Harry uczcili urodziny syna, publikując nagranie, na którym widzimy małego Archiego na kolanach Meghan. Księżna czyta synowi książkę Duck Rabbit (Kaczy królik). Para opublikowała wideo, by wesprzeć fundację Save The Children, która zbiera fundusze na pomoc w walce z koronawirusem. To ulubiona książka małego chłopca. Internauci widząc nagranie małego Archiego nie mają wątpliwości, że chłopiec przypomina swojego tatę w młodości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Duck! Rabbit!" with Meghan, The Duchess of Sussex (and Harry, The Duke of Sussex behind the camera), read to their son Archie for his 1st birthday. Happy Birthday, Archie! . Thank you #DuchessMeghan for helping us to raise urgent funds for our coronavirus appeal by reading "Duck! Rabbit" by @akrfoundation, illustrated by @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). . As the world grapples with the coronavirus pandemic, children’s lives are being turned upside down. By donating to Save with Stories, you can support the most vulnerable families in the UK and around the world by helping to provide early learning packs, supermarket vouchers, essential household items and virus protection. . Please donate today by visiting our website. Link in bio. . Or you can text STORIES to 70008 to give a one-off donation of £5. . Together, we can help families get through this. . You can only donate via text from a UK mobile. You’ll be billed £5 plus standard rate text message. We receive 100% of your donation. By texting STORIES you agree to calls about fundraising appeals, campaigns, events and other ways to support. Include NO PHONE to opt out of calls. Queries? 02070126400. Read our Privacy Policy savethechildren.org.uk/privacy The Save the Children Fund is a charity registered in England and Wales (213890) and Scotland (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

Post udostępniony przez Save The Children UK (@savechildrenuk)

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.