URODZINY GWIAZD

Katarzyna Zielińska obchodzi dziś urodziny! Jak się zmieniała?

Jej metamorfoza jest spektakularna

Sabina Zięba 29 sierpnia 2019 18:00

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek obchodzi dziś urodziny! Katarzyna Zielińska przyszła na świat 29 sierpnia 1979 w Limanowej. Już podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów, a także brała udział w różnych konkursach muzycznych.

Popularność zdobyła dzięki serialowi Barwy Szczęścia oraz... charakterystycznej rudej fryzurze. W 2011 roku zdobyła statuetkę Telekamery w kategorii Aktorka, a także uzyskała nominację do nagrody Wiktory jako Odkrycie roku. Dwa lata później po raz kolejny została nagrodzona Telekamerą.

Lubiana przez widzów, a także fanów na Instagramie gwiazda, w swojej karierze miała naprawdę wiele wcieleń. Widzieliśmy ją już w czarnych włosach, blond, kręconych, długich, krótkich... Nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wyglądem. Zobaczcie jak wyglądała!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.