URODZINY GWIAZD

Katarzyna Zielińska obchodzi dziś urodziny! Jak się zmieniała?

Jej metamorfoza jest spektakularna

Sabina Zięba 29 sierpnia 2019 18:00

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek obchodzi dziś urodziny! Katarzyna Zielińska przyszła na świat 29 sierpnia 1979 w Limanowej. Już podczas studiów występowała na deskach krakowskich teatrów, a także brała udział w różnych konkursach muzycznych.

Popularność zdobyła dzięki serialowi Barwy Szczęścia oraz... charakterystycznej rudej fryzurze. W 2011 roku zdobyła statuetkę Telekamery w kategorii Aktorka, a także uzyskała nominację do nagrody Wiktory jako Odkrycie roku. Dwa lata później po raz kolejny została nagrodzona Telekamerą.

Lubiana przez widzów, a także fanów na Instagramie gwiazda, w swojej karierze miała naprawdę wiele wcieleń. Widzieliśmy ją już w czarnych włosach, blond, kręconych, długich, krótkich... Nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wyglądem. Zobaczcie jak wyglądała!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.